8 denní Egypt v 4* hotelu s All Inclusive – 7.690 Kč

Foto: Potápění v Egyptě - Nataraj Metz on flickr.com, licence CC

Vzhledem k probíhajícím nepokojům v egyptské sféře padají i ceny zájezdů do této země. Pokud se chystáte na dovolenou u moře bez aktivit mimo velká letoviska, vězte, že bezpečnostní situace je stabilní a klidná. Zejména pak v jižně položených letoviskách.

Dovolenou v Egyptě nyní pořídíte od 7.295 Kč, doporučuji si však vybírat hotel nejen dle počtu hvězdiček a ceny, ale také podle hodnocení hostů. Z tohoto důvodu vybírám 4* hotel Bella Vista, kde je kvalita hotelu hodnocena 79% s pozitivními komentáři! Za cenu 7.690 Kč získáte 8 denní zájezd s odletem z Mnichova, kde obdržíte parkování zdarma, a stravování formou All Inclusive.

  • Rezervuj na dovolena.cz/egypt-allin
  • Termín 14.-21.července
  • Odlet z Mnichova (parkování na letišti zdarma)
  • Stravování: All Inclusive
  • Cena od 7.295 Kč

Přečtěte si také doporučení od MZV, kde je například napsáno, že by se cestovatelé měli vyhnout hromadným shromážděním, cest do větších měst a zároveň se vyhnout letovisku Taba.

Hotely v dnešní nabídce jsou v letovisku Hurghada, které se nachází v jižní části Egypta. Z vlastních zkušeností z roku 2011 mohu jen vyvrátit jakékoliv obavy ohledně nebezpečnosti v těchto letoviskách.

Egypt 14.7.2013

[google-map-v3 width=“660″ height=“245″ zoom=“7″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Hurghada{}3-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

Článek vydal Dave.

Jeden komentář k příspěvku

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.