Adventní Budapešť v 4* hotelu se snídaní – 756 Kč

Maďarsko Ubytování
Dunaj a budapešťský Parlament / szeke, licence CC

Kam na poslední chvíli za vánočními trhy do zahraničí? Zvolte perlu Dunaje – Budapešť. Prožijte víkend v luxusu a pohodlí, dopřejte si lahodný punč na místních trzích na Náměstí Hrdinů a neopomeňte návštěvu nejznámější budovy Parlamentu.

V aktuální nabídce lze nalézt kvalitní 4* ubytování v hotelu Park Inn by Radisson Budapešť s inzerovanou slevou 73%! Výsledná cena 756 Kč / noc / 2 osoby pak platí při pobytu od pátku do neděle. Rozhodnete-li se zůstat jen jednu noc, cena činí 851 Kč. V ceně je zahrnuta snídaně formou bufetů.

Na výběr máme z pokojů Standard a Business Friendly – rozdíl jsem nenašel. Hotel je situován v severní části Budapešti, je však blízko metra se kterým se do 10 minut dostanete do historického centra města.

Ubytování v akci - Budapešť
Ubytování v akci – Budapešť

Jak do Budapešti?

Jízdenky Praha - Budapešť
Jízdenky Praha – Budapešť

Soukromé parkování je dostupné za poplatek 10€ / den.

Nejlevnější dopravu nejen mezi Prahou a Budapeští poskytuje tuzemský autobusový dopravce EurolinesZa zpáteční jízdenky (i víkendové) zaplatíte při dostatečném předstihu pouze 680 Kč. Standardní ceny však nepřesahují hranici 800 Kč, a to ani u dopravců jako je Student Agency (950 Kč) nebo Orangeways (800 Kč). Fanoušci drážního systému mohou využít taktéž spojů ČD, při ceně do 1.000 Kč.

Autobusy Eurolines vyjíždí na prodloužený víkend v pátek v 7:00 a zpět z Budapešti v neděli v 15:00.

[google-map-v3 width=“480″ height=“250″ zoom=“7″ maptype=“roadmap“ mapalign=“left“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“1138 Budapešť, Szekszárdi utca 16-18{}bed_breakfast1-2.png|Budapešť{}3-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

Článek vydal Dave.

Celkový počet komentářů: 2

  • Novis 3.12.2013, 18:15

    Již jsme zakoupili v předchozí akci na posledni adventní víkend, ohromný problém byl ale s dopravou v ideálním čase, ČD nás vypekli a nakonec sme sehnali poslední 2 místa tam u maďarů a poslední 3 místa se SA. Příště budu řešit nejdřív dopravu, pak až ubytko 🙂

  • mirek 3.12.2013, 15:04

    vyprodano

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.