Afrika: Tanzánie a Keňa z Prahy – 14.528 Kč

Keňa Tanzánie
Mombasa, Keňa - RayMorris, flickr.com, licence CC

Podniknout výstup na jednu z nejznámějších hor Afriky – Kilimandžáro či trek do stejnojmenného Národního parku můžete ještě tento rok. Stejně tak ale může volba padnout i na dovolenou u Indického oceánu v letoviscích nedaleko keňské Mombasy.

Mimo výhodných letenek na souostroví Malediv se lze vydat se společností SWISS i na pevninskou část afrického kontinentu. Zpáteční letenky z Prahy do Mombasy nebo Kilimandžára zakoupíte za 14.528 Kč.

letenky mombasa
mba

Příkladový termín Mombasa: 8.-16.12.

Příkladový termín Kilimandžáro: 17.-25.11.

Odlety vždy v neděli, návrat v pondělí. Více termínů vyhledáte přímo na stránkách swiss.com. Všechny uvedené ceny jsou konečné, včetně tax a poplatků. V ceně je 1 kus odbaveného zavazadla do 23 kg a občerstvení po celou dobu letu.

Porovnání ubytování

V exotických destinacích jako jsou tyto se vyplatí využít srovnávač hotelových portálů. Mnohdy mohou být ceny velmi rozdílné, avšak pokud budete přesměrování na stránky vyžadující platbu v cizí měně, překontrolujte si nabídku v CZK.

[google-map-v3 width=“660″ height=“250″ zoom=“7″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Mombasa{}3-default.png|Kilimandžáro{}3-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

Článek vydal Dave.

Napište komentář nebo dotaz k příspěvku

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.