Afrika z ČR: Maledivy, Keňa a Tanzánie – 14.026 Kč

Keňa Maledivy Tanzánie
Maledivy - Pascal Bovet, flickr.com, licence CC

Předvánoční období nemusíte nutně trávit s davem v obchodních centrech. Díky zajímavé a zároveň velmi pohodlné nabídce společnosti Swiss se vydejte do zimních letovisek ve střední Africe.

Z Prahy můžeme letět do Male, Mombasy či Kilimandžára již za 14.026 Kč. V ceně je zahrnuto zavazadlo o hmotnosti 23 kg.

Výše zmíněné destinace však nejsou jediné, které stojí za zmínění. Jsou však nejlevnější a proto nejvíce atraktivní. Všechny uvedené destinace naleznete v tomto odkazu swiss.com/prague

Letenky Praha - Maledivy za 14.026 Kč
Letenky Praha – Maledivy za 14.026 Kč

Dovolená v těchto destinacích není drahá, a to ani v případě Malediv. Přečtete si podrobný cestopis z nedávné návštěvy Malediv.

Porovnání ubytování

V exotických destinacích jako jsou tyto se vyplatí využít srovnávač hotelových portálů. Mnohdy mohou být ceny velmi rozdílné, avšak pokud budete přesměrování na stránky vyžadující platbu v cizí měně, překontrolujte si nabídku v CZK. Konkrétnější informace o levném ubytování na Maledivách naleznete ve starším příspěvku Maledivy – 14.026 Kč.

[google-map-v3 width=“660″ height=“250″ zoom=“7″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Maledivy{}3-default.png|Mombasa{}3-default.png|Kilimandžáro{}3-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

Článek vydal Dave.

Napište komentář nebo dotaz k příspěvku

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.