Apulie: zpáteční letenka z Prahy do Bari – 858 Kč

Alberobello / ricmartínez, licence CC

Bari je především synonymem letní dovolené, avšak lednové klima v přímořském Bari vám bude připomínat počasí posledních dní u nás, které je jako stvořené k poznávacím výletům. Bari pro vás bude výchozím bodem k poznávání Apulie. Musíte se vydat třeba do malebného Alberobella, které je na seznamu UNESCO a najdete zde tzv. trulli domky, jedná se o unikátní architektonický styl. Dále byste se mohli vypravit na „patu“ Apeninského poloostrova do překrásného města Lecce.

Cena 858 Kč za zpáteční letenku z Prahy do Bari vaše rozhodování o cestě do Apulie jistě ulehčí. Letenky za tuto cenu jsou dostupné na jeden lednový termín, tak neváhejte.

  • Letenky rezervuj na www.wizzair.com
  • Cestovní období: leden 2014
  • Dostupnost: do vyprodání míst

V ceně letenky je malé příruční zavazadlo o maximálních rozměrech 42 x 32 x 25 cm a neomezené hmotnosti, které bohatě vystačí na kratší pobyt.

Letenky do Bari

Členství Wizz Discount Club

Avizovaná cena 858 Kč platí pro členy Wizz Discount Clubu – WDC. Členství WDC zakoupíte za 750 Kč současně s letenkami, platí 1 rok od nákupu. Jednosměrné letenky jsou levnější o 270 Kč, zpáteční letenka přinese tedy úsporu 540 Kč. Z tohoto vyplývá, že nákup členství se vyplatí již při rezervaci dvou zpátečních letenek, byť byste členství již nevyužili. Zlevněné klubové letenky můžete kupovat pro sebe a dalších 9 osob.

Ubytování v Apulii

Ubytování ve zmiňovaném Alberobellu je překvapivě levnější než v samotném Bari, nejlevnější pokoj se snídaní v trulli domku vás vyjde na cca 1.700 Kč na noc pro dva. V případě Lecce se můžete s cenou dostat na pouhých 806 Kč na noc ve dvoulůžkovém pokoji.

[google-map-v3 width=“480″ height=“250″ zoom=“7″ maptype=“roadmap“ mapalign=“left“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Bari, Itálie{}3-default.png|Alberobello{}condominium.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

Článek vydal Lukáš Horák - cestujlevne.com.

Napište komentář nebo dotaz k příspěvku

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.