Atény: přímé lety z Prahy (únor-září) – 2.985 Kč

Řecko
Typický architektonický styl starobylého Řecka - petros asimomytis, licence CC

Poznejte jeden ze sedmi divů světa – řeckou Akropoli! Vychutnejte si atmosféru mýty a bájemi protkaného města Atény a odpočiňte si byť jen na víkend v tomto hlavním městě Řecka.

Aktuálně lze rezervovat zpáteční letenky z Prahy do Atén pouze za 116€ / 2.985 Kč, a to včetně všech poplatků. Na cestu si sbalte do příručního zavazadla, neboť i řecký národní dopravce přechází na úspornější variantu přerozdělování nákladů.

Změnu letenky lze provést kdykoliv za poplatek 40€ + případný rozdíl v ceně tarifu. Zároveň při rezervaci v EUR si zkontrolujte kurz u Vaší banky, mnohdy je výhodnější platba skrz rezervační systémy, které se řídí IATA kurzy měn.

letenky athény

Doprava z/na letiště

Aténské letiště Eleftherios Venizelos je s centrem města propojeno přímou linkou metra – mapa metra. Na letišti nasednete na modrou linku č. 3. Jednotlivé jízdné z/na letiště stojí 8 €. Jízdné je levnější ve skupině.

Ubytování v Athénách

Pobyt v hlavním městě Řecka Vám určitě nezvýší náklady. Nejlevnější nabídky totiž začínají na pouhých 371 Kč / pokoj! Kompletní nabídku včetně luxusnějších hotelů, ale stále za přijatelnou cenu, naleznete zde – hotely v Aténách.

[google-map-v3 width=“480″ height=“250″ zoom=“7″ maptype=“roadmap“ mapalign=“left“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Atény{}3-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

Článek vydal Dave.

Celkový počet komentářů: 4

 • wacky.girl 24.10.2013, 12:04

  Prosím, za kolik vychází doplacení zavazadla? Díky

  • Dave 24.10.2013, 12:48

   Dobrý den, je to 20€ / cesta.

 • Pavel 23.10.2013, 18:17

  Ahoj, najde se nějaký zpáteční let do Athén v termínu 28.2.-9.3.v za tři tisíce.
  Děkuju za odpověd

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.