Babí léto v Irsku: z Prahy do Dublinu – 1.590 Kč

Irsko
Moherské útesy / Angelo Amboldi, licence CC

Udělejte si týdenní poznávací okruh po zeleném ostrově, na kterém vás okouzlí malebná příroda s tisíce jezery, starobylá keltská města, osobitá kultura a tradice. Ve stínu babího léta ochutnejte pravou irskou whisky nebo proslulé pivo Guinness.

Láká-li vás delší návštěva tohoto ostrovního státu, vydejte se z Prahy do hlavního města Irské republiky, zpáteční letenka do Dublinu je k dispozici za neodolatelnou cenu 1.590 Kč.

 • Rezervuj letenku na www.ryanair.com
 • Cestovní období: září – říjen
 • Dostupnost: do vyprodání míst v uvedené ceně

Termíny za 795 Kč v jednom směru:

 • Praha – Dublin: 23, 30. září, 7, 14, 21. října
 • Dublin – Praha: 30. září, 7, 14, 21. října

Cena letenky zahrnuje přepravu 2 ks palubních zavazadel, přičemž první nesmí přesáhnout rozměry 55 x 40 x 20 cm a hmotnost 10 kg, druhé pak 35 x 20 x 20 cm.

Nenechte se obalamutit a zaplaťte skutečnou cenu letenky! Před rezervací doporučujeme prostudovat náš návod.

Letenky do Irska
Praha – Dublin

Při online odbavení vám bude taktéž zdarma přiděleno místo v letadle a pokud vás bude cestovat více na jednu rezervaci, systém vám přidělí, bude-li to možné, místa vedle sebe nebo poblíž.

Ubytování, pronájem auta

Pokud naplánujete okružní jízdu Irskem, ať už autem nebo autobusy a vlaky, nejlevnější nabídku noclehů v hotelech, penzionech, apartmánech a jiných po celém Irsku naleznete na portálu booking.com, nabídku hostelů pak hledejte na nejznámějším webu hostelworld.com.

Týdenní pronájem vozu s vyzvednutím na letišti Dublin začíná na částce 3.562 Kč.

Pokud si netroufáte usednout za volant, spojení do všech koutů Irska hledejte na webu dopravce Aircoach.

jen blbni Generali
Článek vydal Lukáš Horák - cestujlevne.com.

Celkový počet komentářů: 4

 • Dave 12.2.2014, 11:04

  Dobrý den, myslíte že bude jeste podobna slevova akce do Irska u rynairu nebo podobnych leteckych spolecnosti? Chceme s pritelkyni letet na prazky do Irska, ale hledame terminy spis cerven, cervenec – tak jestli si myslite ze hodi i nejake slevy na toto obdobi, nebo spis ne.

 • Katherine 7.2.2014, 16:30

  Ahoj, myslíte, že když se ještě s koupí počká, budou časem i lepší ceny? Je pro mě zatím moc brzy na to, abych řešila říjen, a navíc jsem už rozmazlená z trasy ČR (libovolné letiště)-STN, kde jsem ještě nikdy neplatila víc než 1000 Kč za zpáteční 😀

  • Lukáš Horák 7.2.2014, 16:38

   Ahoj Katherine, na téhle trase si cenu pod tisíc korun nedokážu představit, možná tak před 3 lety. Ale kdo ví, Ryanair je nevyzpytatelný, ale v poslední době u něj nejsou ceny moc publikovatelné 🙂

  • Katherine 7.2.2014, 17:13

   Díky za odpověď 🙂 Nevadí, tak hlavně, když tam podobné ceny budou ještě za pár měsíců. A kdo ví, třeba se nějakého překvapení dočkáme 🙂

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.