Babí léto v Irsku: z Prahy do Dublinu – 1.590 Kč

Irsko
Moherské útesy / Angelo Amboldi, licence CC

Udělejte si týdenní poznávací okruh po zeleném ostrově, na kterém vás okouzlí malebná příroda s tisíce jezery, starobylá keltská města, osobitá kultura a tradice. Ve stínu babího léta ochutnejte pravou irskou whisky nebo proslulé pivo Guinness.

Láká-li vás delší návštěva tohoto ostrovního státu, vydejte se z Prahy do hlavního města Irské republiky, zpáteční letenka do Dublinu je k dispozici za neodolatelnou cenu 1.590 Kč.

 • Rezervuj letenku na www.ryanair.com
 • Cestovní období: září – říjen
 • Dostupnost: do vyprodání míst v uvedené ceně

Termíny za 795 Kč v jednom směru:

 • Praha – Dublin: 23, 30. září, 7, 14, 21. října
 • Dublin – Praha: 30. září, 7, 14, 21. října

Cena letenky zahrnuje přepravu 2 ks palubních zavazadel, přičemž první nesmí přesáhnout rozměry 55 x 40 x 20 cm a hmotnost 10 kg, druhé pak 35 x 20 x 20 cm.

Nenechte se obalamutit a zaplaťte skutečnou cenu letenky! Před rezervací doporučujeme prostudovat náš návod.

Letenky do Irska
Praha – Dublin

Při online odbavení vám bude taktéž zdarma přiděleno místo v letadle a pokud vás bude cestovat více na jednu rezervaci, systém vám přidělí, bude-li to možné, místa vedle sebe nebo poblíž.

Ubytování, pronájem auta

Pokud naplánujete okružní jízdu Irskem, ať už autem nebo autobusy a vlaky, nejlevnější nabídku noclehů v hotelech, penzionech, apartmánech a jiných po celém Irsku naleznete na portálu booking.com, nabídku hostelů pak hledejte na nejznámějším webu hostelworld.com.

Týdenní pronájem vozu s vyzvednutím na letišti Dublin začíná na částce 3.562 Kč.

Pokud si netroufáte usednout za volant, spojení do všech koutů Irska hledejte na webu dopravce Aircoach.

Článek vydal Lukáš Horák - cestujlevne.com.

Celkový počet komentářů: 4

 • Dave 12.2.2014, 11:04

  Dobrý den, myslíte že bude jeste podobna slevova akce do Irska u rynairu nebo podobnych leteckych spolecnosti? Chceme s pritelkyni letet na prazky do Irska, ale hledame terminy spis cerven, cervenec – tak jestli si myslite ze hodi i nejake slevy na toto obdobi, nebo spis ne.

 • Katherine 7.2.2014, 16:30

  Ahoj, myslíte, že když se ještě s koupí počká, budou časem i lepší ceny? Je pro mě zatím moc brzy na to, abych řešila říjen, a navíc jsem už rozmazlená z trasy ČR (libovolné letiště)-STN, kde jsem ještě nikdy neplatila víc než 1000 Kč za zpáteční 😀

  • Lukáš Horák 7.2.2014, 16:38

   Ahoj Katherine, na téhle trase si cenu pod tisíc korun nedokážu představit, možná tak před 3 lety. Ale kdo ví, Ryanair je nevyzpytatelný, ale v poslední době u něj nejsou ceny moc publikovatelné 🙂

  • Katherine 7.2.2014, 17:13

   Díky za odpověď 🙂 Nevadí, tak hlavně, když tam podobné ceny budou ještě za pár měsíců. A kdo ví, třeba se nějakého překvapení dočkáme 🙂

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.