Babí léto ve Francii: letenky do Nantes z Prahy – 1.265 Kč

Francie
Zámek vévodu Bretaňských v Nantes / Julien Haler, licence CC

Prožijte zbytek léta v západní Francii u břehů Atlantiku, nedaleko kterých najdete hlavní město regionu Pays de la Loire, Nantes. Tato francouzská metropole je rodištěm Julese Verna, proto zde najdete i muzeum, jež nese název slavného spisovatele. Centrum města vám trochu bude připomínat Paříž, stačí, když budete stát před impozantní Katedrálou Petra a Pavla s nádherným gotickým portálem. Další dominantou města je Zámek vévodů bretaňských, má velmi krásné nádvoří a z jeho hradeb se můžete kochat výhledy na řeku Loiru. Nantes můžete také obdivovat z terasy, která se nachází na nejvyšší budově města, Tour Bretagne. Vyhlídka je zdarma!

TIP! Nantes je někdejší hlavní město nedaleké Bretaně, proto se můžete inspirovat mým cestopisem a vyrazit tento nádherný kus Francie prozkoumat křížem krážem.

Ale teď zpátky k letenkám! Zpáteční letenky z Prahy do Nantes jsou totiž k mání za úžasnou cenu 46 € neboli 1.265 Kč za předpokladu, že vlastníte členství Supervolotea. Nezoufejte, ani bez členství není cena nikterak vysoká – 60 € / 1.650 Kč.

Volotea umožňuje bezplatnou přepravu 2 kusů kabinových zavazadel, jejichž společná hmotnost by neměla přesáhnout 10 kg. Taktéž musíte dodržet maximální rozměry 55 × 40 × 20 a 35 × 20 × 20 cm.

Odbavení můžete provést přes zdařilou mobilní aplikaci a předložit ke kontrole na letišti palubní vstupenku zobrazenou na displeji.

Praha - Nantes
Praha – Nantes

Supervolotea

Členství Supervolotea stojí na rok 49.99 € / 1.390 Kč a přináší svému vlastníkovi tyto výhody:

 • levnější letenky pro člena a jeho spolucestující
 • každý měsíc exkluzivní nabídky jen pro členy
 • notifikace o nadcházejících akcích 24 hodin předem
Článek vydal Lukáš Horák - cestujlevne.com.

Celkový počet komentářů: 5

 • Lenka 30.3.2015, 14:23

  Z Nantes doporucuji udelat vlakem krasny jednodenni vylet primo k oceanu do mestecka Pornic. Jeli jsme z Nantes az primo do Pornicu, jedna cesta kolem 12 euro, trva cca 1,5h. Jizdenky se daji koupit i v predstihu pres internet zde: http://en.voyages-sncf.com/en.

 • Veronika 27.3.2015, 13:59

  Zpáteční letenky už to háže drahé, anebo se špatně dívám?

 • Luboš 27.3.2015, 13:24

  Skvělé… Na zářijový prodloužený víkend za 60E. Díky.

 • Rubik 27.3.2015, 13:15

  Dobrý den,
  když si koupím členství a letenku, tak mi to zas tak výhodné nepřijde. Neplánuji zatím další cesty s touto leteckou společností.

  • Lukáš Horák 27.3.2015, 13:19

   Dobrý den, kupte si tedy letenku bez členství, 1.650 Kč je super cena za zpátečku do Nantes, obvyklé ceny jsou kolem 3 tisíc. Členství má výhody, pokud máte v plánu kupovat letenky pro více osob, pro jednotlivce to asi význam nemá.

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.