Bangkok o prázdninách z Varšavy – 11.975 Kč

Foto: Laguna na ostrově Phi Phi, licence CC

Dnes zveřejněný tarif aerolinií Qatar airways umožňuje podniknout cesty do JV Asie v období letních prázdnin. Zpáteční letenky z Varšavy do Bangkoku zakoupíte přímo na stránkách dopravce za 1.974 zl / 11.975 Kč. Odlety je možné uskutečnit do konce července s nejpozdějším datem návratu 7.srpna.

Bangkok - 11.975 Kč
Bangkok – 11.975 Kč
  • Rezervujte na qatarairways.com/waw-bkk
  • Cestovní období: 24.června – 7.srpna
  • Př. termíny: 25.6.-9.7., 11.-25.7.,31.7.-7.8. a jiné

Při cestě do Thajska bude nutné přečkat 19 hodinový přestup v Doze. V závislosti na náladě imigračního úředníka můžete obdržet vízum za 550 Kč, jelikož transit trvá více jak 8 hodin a zároveň méně jak 24 hodin. Prohlídce noční Doze může konkurovat jen pobyt ve VIP salónku.

Víza do Thajska nejsou potřeba jen v případě, že Vaše cesta nepřekročí 30 dní.

Varšava

Odlet i přílet vhodně navazuje na autobusové spojení společnosti Polskibus. Polskibus provozuje linky z Prahy i Bratislavy a cena za zpáteční jízdenku se bude pohybovat okolo 900 Kč. Za podobnou cenu můžete zvolit i cestu po železnici. Informace o letišti Varšava (WAW).

Thajsko

Při své cestě počítejte s občasnými vydatnými přeháňky, ale jinak slunečným počasím a teplotami okolo 33°C. Ubytování se vyplatí shánět až na místě. Pro pobyt v Bangkoku však doporučuji rezervaci uskutečnit předem. Vybírat si můžete z velké nabídky hotelů s možností zrušení rezervace zdarma.

[google-map-v3 width=“480″ height=“245″ zoom=“7″ maptype=“roadmap“ mapalign=“left“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Bangkok{}3-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

Článek vydal Dave.

Jeden komentář k příspěvku

  • Jency 19.6.2013, 08:19

    Do Varšavy se dá z Moravy dostat i ranním spojem Comenius ČD za 500Kč.

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.