Bangkok, Thajsko – 12.684 Kč

Thajsko
, licence CC

Tato nabídka je spíše pro náročné cestovatele. Neboť se nejedná o příliš akční nabídku, ale i tak svou cenou lze zahrnout do těch levnějších variant. Letenky z Prahy na následující letní měsíce lze pořídit za 12.684 Kč se společností ČSA. Přestupovat budete v Abu Dhabi s velmi krásným časem na přestup (1h10min při cestě tam, 3h30min při cestě zpět) a následující let je provozován společností Etihad Airways. Letenky zakoupíte na webu ČSA a výběr dat uskutečníte v přehledném kalendáři s nejlevnějšími lety. Maximální pobyt je stanoven na 12 měsíců, pokud sháníte tedy letenky s odletem koncem srpna vyhledejte letenky ve vyhledávači ČSA nebo v tomto aktuálním kalendáři !

Ubytování v Bangkoku seženete od 240 Kč za noc pro 2 osoby. Zakoupit můžete například pokoj v tomto 3* hotelu Nasa Vegas.

Dovolenou nemusíte strávit jen v této metropoli, levné letenky do plážových destinacích zakoupíte za pár stokorun skrz aerolinku AirAsia.com.

Sdílejte příspěvky na facebooku a vyhrajte průvodce Bangkokem od Lonely Planet !
[google-map-v3 width=“630″ height=“350″ zoom=“7″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Bangkok{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

[forecast location=“Bangkok, Thailand“ measurement=’C‘ todaylabel=“Today“ datelabel=“%%weekday%%“ highlow=’%%high%%°/%%low%%°‘ numdays=“5″ iconset=“Incredible“ cache=“true“ width=“100%“]

Článek vydal Dave.

Napište komentář nebo dotaz k příspěvku

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.