Bangkok, Thajsko – 7.312 Kč

, licence CC

Velmi zajímavou akci přináší prémiový dopravce Qatar airways. Letenky do Bangkoku můžete zakoupit za cenu 7.312 Kč. Letenka je multicity, to znamená, že odlet je z Budapešti a návrat do Vídně. Jako příklad uvádím odlet z Evropy 13.května a návrat 28.května. Letenky zakoupíte na těchto stránkách. Zvolte návrat z jiného letiště a vyplňte. Odlet z Budapešť do Bangkok, a z Bangkok do Vídeň.

Tarifní podmínky:

 • prodej letenek – 17.-19.duben
 • cesta v období – 20.duben – 6.červen
 • min. pobyt – 3 dny
 • max. pobyt – 1 měsíc

Do Budapešti se dostanete se společností Orangeways nebo Student agency.  Obě společnosti si účtují za dopravu něco kolem 500 Kč. Z Vídně pak můžete přejet do Bratislavy a pokračovat za 290 Kč do Prahy. Nebo rovnou z Vídně se SA nebo Eurolines za 390 Kč.

A pokud dáváte přednost plážím před městem, můžete využít služeb lokální nízkonákladové jedničky Airasia.com a zaletět si k pobřeží. Ceny se pohybují ve stokorunách.


[google-map-v3 width=“630″ height=“350″ zoom=“7″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Bangkok{}2-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

[forecast location=“Bangkok, Thailand“ measurement=’C‘ todaylabel=“Today“ datelabel=“%%weekday%%“ highlow=’%%high%%°/%%low%%°‘ numdays=“6″ iconset=“Incredible“ cache=“true“ width=“100%“]

Článek vydal Dave.

Celkový počet komentářů: 4

 • Neco 17.4.2012, 09:47

   No pochybuju, že by si Luko vzal tu Tiranu, které je všude plno, od tebe. Já tvoje stránky sleduju jen proto. že mě vždy pobaví, že cokoliv zajímavé se objeví v diskuzi na AL se objeví do pár hodin i tady. Zrovna ty si myslím příkladem toho, kdo se chová nejméně férově ze všech- ban na minimálně třech diskuzních fórech toho budiž důkazem. Koncept převzatý komplet ze zaletsi, info o letištích z diskuze, snaha psát jako Luko nebo nedostatnek vlasních vyjadřovacích schopností…. opravu zajímavé.

  • cestujlevne 17.4.2012, 09:59

   😀

   Jak si sám řekl, mám zabanované IP – nemůžu na diskuzi.. Teď teda nechápu, trochu si protiřečíš.. 

   Pokud mě tu chceš nadále obviňovat, udělej si nějaké důkazy. Veškeré informace zde, jsem sám vyhledal a sám sepsal! Nějaké info o letištích převzaté z diskuzích, to opravdu myslíš vážně ? Snaha psát jako Luko? :))) Ještě něco pane Neco ?

  • Neco 17.4.2012, 10:14

   Zrovna v obcházení banu celkem vynikáš, takže to jako problém nevidím. Navíc můžeš čerpat například z facebooku. Důkazy se mi hledat nechce, ale posty do velikonoční vajíčko jsou ze 60% buď nezajímavé nebo převzaté, případně upravené podle komentů z diskuze (pamatuju třeba na to Polsko). Info o letiších inspirace z AL.com, kde někdo psal, že to chce udělat a hop, už to děláš ty. A přečti si, jak dělá komenty k tarifu Luko a jak ty, používáš stejné věty. Ono nemá cenu se s tebou hádat, snažila se ti to vysvětlit spoustali dí na zmínených fórech, ale očividně jsi stále přesvědčen, že děláš něco navíc a něco unikátního, co konkurence nemá. Zatímco konkurence píše i A4 nápady na výlety atd

  • Neco 17.4.2012, 13:00

    myslím, že obě fóra (pokud se bavíme o AL a Airways a ne Orbionu, který mám z doslechu) měla dostatečnou trpělivost s tím ti vysvětlit, co děláš špatně a dát ti prostor k nápravě. Obcházení banu (na obou fórech) je drzost, stejně jako cpaní vlastní reklamy. To co tu píšeš dokazuje, že si to ignoroval a bylo to k ničemu.  Podstatou obou fór je, že si tam lidé pomáhají zdarma. Aspoň nevím o tom, že by Luko mazal příspěvky navádějící k nákupu na jiném serveru než je pelikán a že by na airways byla vůbec možnost koupit letenky….

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.