Bangkok, Thajsko – 7.745 Kč

, licence CC

Na následující měsíce, květen a červen, je možné zakoupit levné letenky do exotických destinací se společností Etihad Airways. Bangkok je jen 1 z mnoha. Letenky jsou dostupné s odlety ze švýcarské Ženevy a návratem do německého Frankfurtu. Máte tedy možnost v rámci exotické dovolené navštívit i evropské metropole. O tom jak cestovat na tyto letiště se dočtete v závěru příspěvku, i s orientační cenou.

Letenky zakoupíte v přehledných kalendářích s možností vždy těch nejlevnějších letů. Destinace jsou následující:


Doprava na letiště v Ženevě je následující. Pro zkušenější, ale i pro všechny ostatní kdo rádi létají, využijte trasování přes letiště jako je: Londýn Luton nebo Gatwick, Řím, Barcelona či Amsterdam. Na tyto letiště se dostanete z letiště Vámi upřednostňovaného se společnostmi Ryanair, Wizzair nebo easyJet. Poslední segment, tedy z toho přestupního letiště na letiště v Ženevě využijte služeb společnosti easyJet. Cena za cestu nebude vyšší jak 2 tisíce. Pokud poletíte z Prahy, Katowic, Krakova nebo Vratislavy přestupy vycházejí velmi dobře, bez nutnosti nocování. Z ostatních letišť (Bratislava, Brno) budete muset zvolit nocování pro dosažení přijatelné ceny. Nezapomeňte, každé další město,které navštívíte se počítá. 🙂

Další možností je jízda vlaky. Pro Švýcarsko tolik typické.

Cestu z Frankfurtu do Prahy elegantně vyřešíte spoji Student Agency nebo Eurolines. U společnosti Eurolines lze dosáhnout ceny 1.100 Kč za jízdenku.

Pokud budete chtít radu s konkrétními terminy, pište prosím buďto pod tento příspěvek, nebo založte téma v Diskuzi. Děkuji.
[google-map-v3 width=“630″ height=“350″ zoom=“7″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Bangkok{}1-default.png|Muscat{}1-default.png|Phuket{}1-default.png|Peking{}1-default.png|Shanghai{}1-default.png|Johannesburg{}1-default.png|Nairobi{}1-default.png|Nagoya{}1-default.png|Tokio{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

Článek vydal Dave.

Napište komentář nebo dotaz k příspěvku

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.