Barcelona: letenky z Prahy – 2.830 Kč / z Bratislavy – 1.880 Kč

Doporučujeme
, licence CC

Foto: Barcelona by Diliff / wikipedia

Odlety z Bratislavy – 1.880 Kč

Letenky do Barcelony GRO
Příklad rezervace Girona

Do Španělska míří nejeden cestovatel a proto si tato akce zaslouží své místo na hlavní stránce. Zpáteční letenky z Bratislavy do Barcelony, konkrétně na letiště Girona, zakoupíte od 73€ do 90€ v následujících týdnech. Cena je platná za zpáteční letenku pokud budete cestovat pouze s příručním zavazadlem. Letecká společnost Ryanair je známá svým důmyslným rezervačním systémem, nenechte se proto napálit a přečtěte si návod pro začátečníky.

 • Rezervace na ryanair.com
 • Letenky za 73€ – 1.880 Kč zakoupíte na termín 21. – 24.dubna
 • Letenky okolo 90€ – 2.315 Kč rezervujte v různých datech do první poloviny června
 • Doba pobytu není omezena, dostupnost letenek do vyprodání

Odlety z Prahy – 2.830 Kč

Kalendář termínů letenek do Barcelony
Letenky Praha – Barcelona / kalendář

Pokud byste chtěli letět z Prahy, využijte letenek společnosti Vueling, ti nabízejí zpáteční letenky již za 110€ – 2.830 Kč. Stejně jako v minulém případě platí, že v ceně je zahrnuto pouze příruční zavazadlo. Nejnižší ceny naleznete do června, avšak ani v červenci nebo srpnu nepřijdete zkrátka!

 • Rezervace na vueling.com/prague (promo kalendář)
 • Doba pobytu není omezena, letenky jsou v promo akci

Tip od Daniela: Pro ty, kteří by rádi při cestě poznali i jiné město, než cílovou destinaci, doporučuji využít tipu od Dana. Ten se s námi podělil o letenky se společností easyJet s přestupem v Milánu. Zobrazit tip.

Odlety z Katowic – 1.370 Kč

Aktualizuji o zajímavou letenku z Katowic, kterou naleznete v naší diskuzi.

Levné hotely

Stejně jako vždy, i dnes Vás budu směřovat k našemu partnerovi – Booking.com

Není se čemu divit, spokojenost je Vám zaručena garancí nejnižší ceny a při jakémkoliv problému stojí vždy za zákazníkem. Navíc poskytuje srovnání více jak 1.000 hotelů v samotné Barceloně! Nejlevnější pokoje můžete rezervovat od 644 Kč pro 2 osoby.

Automobil od 208 Kč

Rozhodnete-li se nic nenechat náhodě a prozkoumat pobřeží Středozemního moře do detailů, vypůjčte si automobil. Nejlevnější sazby za auto v nejnižší kategorii začínají na 208 Kč! Vyzvednutí a vrácení auta na letišti je samozřejmostí. Ceny všech autopůjčoven pro Vás srovnáváme v našem srovnávači autopůjčoven!

[google-map-v3 width=“660″ height=“245″ zoom=“8″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Barcelona{}3-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

Článek vydal Dave.

Celkový počet komentářů: 2

 • Randolf 10.4.2013, 16:31

  Je tam tou dobou zima… Ale diky za tip.

  Average Record
  Temperature
  Průměrná teplota –
  Maximální teplota 19 °C 25 °C (2001)
  Minimální teplota 12 °C 10 °C (1997)

  • Dave 10.4.2013, 19:32

   To je pro který měsíc? Předpokládám duben. Je potřeba brát v potaz, že se bude jednat o konec dubna. Ale určitě víc jak 25°C bych nečekal, v tom máš pravdu 🙂

   PS: pro městomili je to ideální počasí.

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.