Belgie: letenky z Prahy do Bruselu (vč. prázdnin) – 1.640 Kč

Belgie
Flowercarpet Brussels - flowercarpet.de, licence CC

S vůní belgických vaflí přichází velmi atraktivní nabídka na lety mezi Prahou a Bruselem od společnosti Jetairfly. Zpáteční letenky lze nyní pořídit za rekordně nízkou cenu, a to pouze 1.640 Kč! Toto je více než polovina ceny dlouhodobé nabídky, kterou můžete vidět u jiných dopravců.

K celkové ceně letenky, která činí 60€, je připočítán poplatek 15€ / 410 Kč nezávisle na počtu osob. V ceně je taktéž zavazadlo o hmotnosti 15 kg.

Parkování na letišti od 8 Kč / týden.

Linka je v provozu od 4.dubna, a to každou středu, pátek a neděli – ideální k eurovíkendu v Bruselu.

letenky Praha - Brusel
letenky Praha – Brusel

Doprava z letiště Charleroi: přímý shuttle bus jezdí z letiště každých 30 minut a maximální cena za jeden směr činí 14€. Při včasném nákupu lze dosáhnout ceny i 5€. Další variantou je využití belgických drah – z letiště pojedete autobusem A na nádraží Charleroi a odtud vlakem do Bruselu.

Květinový koberec v Bruselu 2014

Chtěli byste vidět na vlastní oči koberec sestavený z tisíce květin, který každoročně zaplní bruselské náměstí? Vydejte se na cestu v období 15. – 17.srpna 2014. Tvorba květinového koberce proběhne den před zahájením.

Flowercarpet Brussels - flowercarpet.de
Flowercarpet Brussels – flowercarpet.de

Kde se ubytovat v Bruselu

Mimo již zmíněné nabídky na hotely ve slevě je výběr hotelů podél Bruselu velmi rozmanitý. Kvalitnější hotely nabízí pokoj s cenou za noc od 900 Kč.

Článek vydal Dave.

Napište komentář nebo dotaz k příspěvku

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.