Belize City, Střední Amerika – 12.201 Kč

Foto: Belize - satanoid, licence CC

Na základě hlasování na našem facebooku jste si přáli nejčastěji letenky do Belize, proto přináším ještě dnes akční nabídku letenek do tohoto státu ve Střední Americe. Nejlevnější letenky jsou dostupné na křídlech americké společnosti American Airlines na multicity tratích:

Belize City - 12.201 Kč
Belize City – 12.201 Kč

Pro všechny tyto nabídky platí možnost přestávky jak při cestě tam, tak i zpět ve Spojených státech. Konkrétně si tak můžete udělat např. 2 dny přestávku v Miami či New Yorku. Nezapomeňte na nutnost ESTA povolení i pokud nebudete mít stopover.

Občané ČR a SK mohou vstoupit na území Belize pouze s platným pasem. Vízová povinnost se nevztahuje na pobyty kratší 30 dní.

Jak do Barcelony

Barcelona je v současné době nejsnadněji dosažitelný se společností Vueling, a to jak z Prahy, tak i Drážďan, Mnichova či Vídně. Letenku zakoupíte v rozmezí 60 – 80€.

Autobusové přípoje do okolních měst seženete do 500 Kč s odjezdy z Prahy.

Ubytování

Pro pár dní strávených v Belize City může posloužit nabídka hotelů, která u společnosti Booking.com začíná na 1.180 Kč za dvoulůžkový pokoj. V těchto částech ne příliš turistických míst se vyplatí také prozkoumat srovnávač hotelových portálů.

[google-map-v3 width=“660″ height=“245″ zoom=“7″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Belize City{}3-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

Článek vydal Dave.

Celkový počet komentářů: 2

 • Lucie 25.6.2013, 11:03

  Dobry den,

  rada bych se zeptala, jestli je mozna letenka pres Mnichov a Miami, s tim, ze v Miami bychom meli dva az tri dny. Celkove aby byl vylet tak na 10-14 dni.
  Termin kdykoliv od zazatku zari.

  Dekuji a preji pekny den
  Lucie

  • Dave 25.6.2013, 14:04

   Ahoj, určitě možnost je,

   Mnichov – Miami – Belize City – Vídeň vychází na 13.549 Kč

   Ten tarif přímo z Mnichova má jiný podmínky, je to pro jinou společnost.

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.