Benátky z Prahy o prázdninách – 658 Kč

Itálie
Foto: Benátský kanál by Saffron Blaze, licence CC

Vydat se na prodloužený víkend nebo na týdenní dovolenou do Benátska o letních prázdninách můžete se společností Wizzair. Zpáteční letenky z Prahy zakoupíte za 658 Kč a z letiště se můžete vydat rovnou do samotných Benátek nebo na ostrov Lido a užít si týdenní dovolenou u Jadranského moře.

Praha - Benátky - 658 Kč
Praha – Benátky – 658 Kč
  • Letenky rezervujte na wizzair.com
  • Př. termíny: 18.-22.6., 20.-23.7., 30.7.-3.8., 13.-20.8., 20.-27.8. nebo 27.8.-3.9.

Uvedené ceny dosáhnete při cestě s menším příručním zavazadlem o rozměrech 42 x 32 x 25 centimetrů a zároveň platným členstvím v Discount klubu. Pokud členem nejste a cestujete alespoň ve dvou, určitě sis jej zakupte. Roční poplatek 750 Kč Vám zaručí úsporu již při první cestě. Členem stačí být 1 osoba na skupinu až 10 lidí.

Informace k dopravě z letiště do Benátek naleznete zde – letiště Benátky (TSF).

Kde se ubytovat

Dáte-li přednost Benátkám před ostrovem Lido, zauvažujte nad hotely v pevninské části Itálie. Např. město Mestre je od Benátek vzdálené 15 minut jízdy MHD a ubytování je zde mnohem levnější. Průměrné ceny v Mestre jsou o 1.100 Kč nižší jak v hotelech stejné kvality v Benátkách.

[google-map-v3 width=“480″ height=“245″ zoom=“7″ maptype=“roadmap“ mapalign=“left“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Benátky{}3-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

Článek vydal Dave.

Napište komentář nebo dotaz k příspěvku

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.