Bergen z Katovic (vč. letních prázdnin) – 430 Kč

Foto: Bergen by Pål S. Schaathun, licence CC

Vedle výhodných letenek do norského Osla můžete taktéž využít linky z Katovic do Bergenu se společností Wizzair. Na norské fjordy díky zpátečním letenkám za 68 zlotých – 430 Kč můžete vyrazit v průběhu června, července, srpna a září. Pro získání této ceny je nutné vlastnit členství ve Wizzair Discount klubu, v opačném případě si připočítejte k celé rezervaci 750 Kč nezávisle na počtu osob (max 10).

  • Rezervujte na wizzair.com
  • Příkladové termíny: 10.-14.července, 21.-24.července, 18.-21.srpna a jiné

V případě zavazadla počítejte s cenou 252 zlotých – 1.660 Kč. Maximální hmotnost takového zavazadla činí 32 kg a není problém si nechat fólií svázat krosny k sobě a tím platit pouze jedno zavazadlo. Zdarma lze přepravit malé kabinové zavazadlo o rozměrech 42 x 32 x 25 cm.

Další informace

Diskuzi o dopravě z Ostravy do Katovic naleznete zde – Doprava Ostrava – Katowice. Ubytování v severských státech je vhodné porovnat ve srovnávači hotelscombined.com – nejlevnější možností je spaní pod širákem. V Norsku můžete stanovat kdekoliv, avšak alespoň 100 m od místních domů.

Velmi zajímavou možností může být trasa Bergen – Oslo, pro zajímavost přikládám nádherné video z této cesty.

[google-map-v3 width=“480″ height=“245″ zoom=“7″ maptype=“roadmap“ mapalign=“left“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Bergen{}3-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

Článek vydal Dave.

Napište komentář nebo dotaz k příspěvku

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.