BOMBA: New York s odletem z Prahy – 8.724 Kč

MEGA HIT
, licence CC

Foto: Jan Kábrt / honzikkk.cz

Před týdnem jsem Vás informoval o akci na západní pobřeží Spojených států amerických, konkrétně do Los Angeles za 10.577 Kč (tarif je stále aktuální). Dnes díky Virgin Atlantic a British Airways poletíme do New Yorku s odletem z Prahy a návratem do Edinburghu

Letenky do New Yorku
Jak rezervovat letenku

nebo Manchasteru za pouhých 8.724 Kč !!! Ukončit let můžeme také v Londýně a již nepokračovat v letu.

 

Oznámení: Máte-li problémy s grafickým zobrazením vyhledávače po pravé straně, stiskněte klávestu F5 prosím.

 

 • Rezervace provádějte na stránkách prodejce letuska.cz/nyc
 • Ceny letenek na trase:
  • Praha – New York – EDI / MAN za 8.724 Kč
 • Omezení odletu: 10.října – 15.prosince
 • Maximální pobyt: 12 měsíců
 • Př. dat: 23.10. – 12.11., 6. – 18.11., 14.11.-5.12. a jiné
 • Prodej je omezen pouze do 19.3. !!!

Jak rezervovat?

Na těchto stránkách letuska.cz/nyc zaškrtněte možnost Jiný návrat a zadejte požadovaný let PRG – NYC – EDI (nebo MAN). Zvolte datum, počet osob a vyhledejte. Upozorňuji, že počet letenek je omezen a kdo dřív koupí, ten levněji letí.

Parkování na letišti v Praze se slevou

Příklad letenek do NY
Příklad letenek do NY

Využijte našeho promo kódu na parkování v GO parkingu a rezervujte stání za zvýhodněné ceny. Konkrétní ceník speciálně pro Cestujlevne.com naleznete zde – Go parking promo kód

Jak z Anglie

Jako návrat lze zvolit i jiná města než výše dvě jmenované. Avšak z Edinburghu a Manchesteru je nejlepší doprava zpět do Prahy. Společnosti easyJet nebo Jet2 nabízí letenky na této trase od 700 Kč za osobu. Vybízí se taktéž možnost prodloužit si dovolenou o pobyt v těchto anglických městech.

Pokud nechcete letět až do Edinburghu či Manchesteru, vystupte na letišti v Londýně – jednoduše společnosti sdělíte, že nebudete pokračovat v cestě dále, např. že je Vám zle. Z Londýna pak můžete letět s lowcosty do celé Evropy.

ESTA – USA

Pro vstup na americký kontinent budete potřebovat buď vízum nebo elektronické povolení ke vstupu – ESTA. ESTU můžete získat pokud vlastníte biometrický pas, poté na stránkách americké vlády požádejte o vstup. Jakmile zaplatíte 14$ bude Vám povolení uděleno.

Cestování po východním pobřeží USA

Velmi doporučuji si vypůjčit automobil z autopůjčovny. Využijte srovnávač cen s výběrem všech největších dealerů na našem serveru – srovnávač autopůjčoven

Autobusy v USA

Dáváte-li přednost autobusům, doporučuji zvolit Megabus.com, jízdenky z New Yorku do Washingtonu DC, Filadelfie nebo Bostonu vyjdou na pár dolarů, stejně tak jako do všech destinací obsluhujících tímto dopravcem. Akční ceny začínají na 1$!

Akční letenka, akční ubytování !

Před cestou si nezapomeňte rezervovat vychytané ubytování ! Každý den aktualizované nabídky se slevou minimálně 50% po celé Americe naleznete zde USA hotely 50% off.

Pokud máte v plánu navštívit nejznámější památky New Yorku, podívejte se na slevy v podobě pasů – NY Pass nebo NY City pass

[google-map-v3 width=“660″ height=“245″ zoom=“10″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“New York{}3-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

Článek vydal Dave.

Celkový počet komentářů: 8

 • Marcel 18.3.2013, 20:11

  Takže není nutné pokračovat až do Edinburghu, ale klidně skončit v Londýně a z Londýna letět do ČR?

  • Dave 18.3.2013, 21:31

   Ano, stačí dojít na transferovou přepážku, že dál nepokračujete a potřebujete zavazadla. Bude to chvíli trvat, ale dočkáte se.

   Nikdo Vás nemůže nutit pokračovat v letu, pokud Vám nebude dobře 🙂 Ale většinou stačí poprosit slečnu na checkinu, aby odbavila zavazadlo jen do Londýna.

 • Klara 18.3.2013, 20:07

  Omlouvám se, špatně jsem to četla, místo „omezení odletu“, jsem četla „omezení letu“. Zadávala jsem červnové datum 🙂 Ale děkuji za pomoc a ještě jednou se omlouvám 🙂

  • Dave 18.3.2013, 21:33

   Není se za co omlouvat 🙂 od toho jsme tady!

 • Klara 18.3.2013, 19:56

  Nevím, zda dělám něco špatně, ale lety, které mi to vyjíždí, začínají na 14 tisících a výše. Už jsem to prošvihla, nebo dělám něco špatně? Díky za radu.

  • Dave 18.3.2013, 20:02

   Jak hledáte?

   Např. PRG – NYC – EDI na 6. – 11.listopadu tam je stále za tuto cenu a mnohem dalších termínů je stále k dispozici.

 • Lenka 18.3.2013, 17:24

  Jaká jiná města lze zvolit pro návrat za tuto nebo podobnou cenu?

  • Dave 18.3.2013, 19:27

   Pouze Edinburgh nebo Manchester. Je však možnost ukončit cestu již v Londýně.

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.