BOMBA: Thajsko z Prahy s ČSA – 6.750 Kč – vyprodáno

MEGA HIT
Thajsko
Typické thajské loďky - MikeBehnken, licence CC

Tento tarif již není v nabídce. Po cca 30minutách byl společností opraven. Stránky Cestulevne.com Váš denně informují o novinkách ze světa levného cestování, proto nás pravidelně sledujte a cestujte levně! 😉

Aktuálně chybný tarif společnosti ČSA umožňuje rezervovat zpáteční letenky z Prahy do Bangkoku za extrémně nízkou cenu. Za 6.750 Kč rezervujte pro odlety od května do září 2013. Upozorňuji, že ČSA v minulosti již jednou rušila podobnou akci, proto po rezervaci stále nemáme vyhráno a je třeba počkat na oficiální vyjádření. Rezervujte proto co nejdříve, jelikož chyba bude každou chvílí opravena!

 • Rezervace na letuska.cz/letenky nebo na cestujlevne.com/letenky (6.800 Kč)
 • Cestovní období: květen – září
 • Odlety v pondělí nebo čtvrtky, návraty v úterý nebo pátek
 • Aktualizace: Tarif byl opraven

Komentáře, dotazy, připomínky k akci do diskuze prosím!

Thajsko – víza

Hoďte všechny starosti za hlavu, vízum nebudete potřebovat při pobytu nepřesahující 30 dní.

[google-map-v3 width=“660″ height=“245″ zoom=“5″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Bangkok{}3-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

Článek vydal Dave.

Celkový počet komentářů: 23

 • Betka 3.4.2013, 19:54

  Dave, určitě jsi v tomhle zběhlejší, proto mám dotaz – nemyslíš, že se proti zrušení rezervace dá nějak ohradit? Nemáme např. právo na náhradu podobného letu za stejných podmínek? Vím třeba o lidech, kteří si díky tomu brali neplacené volno…Nebo myslíš, že tenhle krok ČSA není nic proti ničemu? Moc díky…

  • Dave 3.4.2013, 22:19

   Je potřeba mít na paměti 2 stavy:

   1 – letenka je pouze rezervovaná, zde není opravdu žádný nárok na vyjednávání / dosažení úspěchu.

   2 – letenka je vystavená a máš číslo rezervace (13 číselný kód). Zde bys teoreticky měla mít nárok na let. Ale jak jsem řekl i na jiných webech, pokud ti letenku zruší společnost do několika hodin, nemá smysl se dohadovat. Prostě to člověk musí brát sportovně a doufat, že to vyjde jindy.

   Zase tolik nám ty tarify neruší. Ačkoliv tento tarif určitě zamrzel spoustu lidí.

   Zde je opravdu nutné brát v potaz, že ČSA se svou rotací 2x týdně přijde o veškerá volná místa těmito letenkami. A přijít tak o jednu z nejstarších aerolinek v Evropě jen kvůli týdnu v Bangkoku? To bych nechtěl 😉

   Navíc jak tu psal voloda, nedivil bych se, kdyby měli letecké společnosti v hledáčku tyto weby.

  • Betka 3.4.2013, 23:48

   Moc díky za odpověď.. Letenku mám zaplacenou, ale mam jen nejaky rezervacni 6-ti mistny kod.. Zrusili mi to asi po 28 hodinach, nicmeně prý lidé, kteří kupovali za podobnou cenu přes server eBookers, již letenku mají a ČSA jim i potvrdila že platí.. (nebo aspoň to jsem se dočetla na diskuzi u konkurence)

  • Dave 4.4.2013, 00:40

   V tuhle chvíli rozhodně nemají vyhráno. Pokud by letenky uznali jenom jedinému prodejci – je jedno jakému, vystavují se velikému riziku. Komunikace v ČR probíhá rychleji, ale rozhodně nevyvracím, že jim ty letenky můžou zůstat potvrzené.

   6 ti místný kód je právě jen rezervační :/

 • Jakub 2.4.2013, 22:50

  bohužel jenom potvrzení o provedené rezervaci, alokovali si prachy z karty ale letenky už neposlali. Doufám že bude brzo nějaká akce alespoň za 12,5

 • Jakub 2.4.2013, 21:24

  díky za odpověď, ono koupil jsem ve 12:30 a zrušeno v 16:00, vzhledem k tomu že si z karty alokovali peníze určitě zkusim spotřebitele. Každopádně jsem psal i na čsa abych věděl obě verze.
  Jinak na jiném serveru jsem se dozvěděl že přes invii jim přišli rovnou letenky …

  • Dave 2.4.2013, 22:27

   Taky jsem četl.. Osobně si myslím, že v Invii neví co s tím dělat 😉 Ale jestli si platil kartou, měli ti taktéž přijít letenky na email – 6ti místný a cca 18? místný kód.

 • Jakub 2.4.2013, 16:55

  Letenky Pelikán zrušil, protože ČSA zrušilo všechny lety. Nevědí proč.
  Akce měla být jen dnes.
  Je nějaká možnost se proti zrušení bránit?
  Podat stížnost?

  • Dave 2.4.2013, 19:47

   Rozhodně se nejednalo ze strany ČSA o akci. To, že to takto nazve pelikán je věc druhá. Doufám, že peníze od Pelikána Vám přijdou co nejdříve – mě totiž pár desítek tisíc dluží už 4 měsíce…

   Můžeš zkusit evropskyspotrebitel.cz – ale myslím si, že když dojde ke zrušení do pár minut od koupě, nemá smysl to řešit. Sranda byla a zkusit se to musí. Vyjdou jiné akce, ČSA se hold musí ještě chvíli učit jak se dělá pořádný marketing. Na druhou stranu je to pro ně otázkou existence a bytí 😉

   Doufejme tedy, že přijdou alespoň se stejnou cenou jako loni.

 • voloda 2.4.2013, 15:17

  nejsou vsechny ty stranky uz tolik proflaknute ( tv, noviny) , ze uz to tem aerolinkam slouzi k opravam svych chyb? 🙂 a cestovatele utrou nos? a vase snaha bude ocenena jenom tim, ze aerolinky budou mit zadarmo kontrolni mechanizmus?

  • Dave 2.4.2013, 15:58

   Možné to je, ale kdo by sledoval web 24h denně, aby mohl reagovat? Zde šlo spíše o to, že tento tip byl během několika minut rozšířen do celé Evropy. A pokud se ti z ničeho nic zvednou prodeje o x set procent na danou linku, něco nehraje 🙂 Další škodou určitě je fakt, že vše vypuklo ještě v pracovní době.

   Ale uvidíme jak se vše vyvine. ČSA chybové tarify nepřinášejí příliš často, ale nejsou přeci jediní 😉

 • Nela 2.4.2013, 14:24

  Ahojky, chtěla bych se informovat všeobecně o těchto chybných tarifech…je to bezpečné? Tzn. v případě že by tento tarif nakonec nechtěli akceptovat, lze zrušit letenku a vrátí mi peníze? Nemůžou po mně chtít po rezervaci ještě něco doplatit? Dejme tomu, že CSA může být korektnější společnost, ale co jiné spol., zejména zahraniční jako třeba edreams.es apod.
  Díky 😉

  • Dave 2.4.2013, 16:02

   Ahoj,

   obecně platí, že jakmmile máš vystavenou letenku, společnost ji nemůže zrušit. Bohužel se najdou vyjímky, kde letecké společnosti do několika hodin letenky rušili i přesto, že už by to nemělo jít, protože byla uzavřena smlouva.

   Je pak na každém z nás, jak se k problému postaví. Ovšem k rušení dochází opravdu jen výjimečně! Většina si uvědomí, že negativní ohlasy uškodí více, než nechat proletět pár lidí za nižší cenu. Naopak to společnosti přinese víc než se může zprvu zdát. Ale je to opravdu individuální přístup.

   Proto se nemusíš bát zkoušet ulovit i tyto letenky, když tu byl fofr s Alitalií a lidi nekupovali letenky do USA za 1.400 Kč, protože převládala nálada rušení, pak litovali, protože je společnost uznala 🙂

   Peníze se ti určitě neztratí, v případě rezervace přes zahraniční společnosti může určitou dobu trvat, než je dostaneš zpět. Proto spíše doporučuji rezervovat přes české portály.

  • Nela 3.4.2013, 20:52

   Dave, díky moc za vyčerpávající odpověď 😉

 • monika 2.4.2013, 14:12

  bud je to od května do září vyprodané a nebo už to zrušili, nenašla jsem ani jeden termín za tuto cenu :((

  • Dave 2.4.2013, 15:58

   Už je to pryč.

 • Jakub 2.4.2013, 14:12

  dobře, uvidíme a budeme doufat :). Jak dloufo myslíš že jim to bude trvat?

 • bohuslav 2.4.2013, 14:05

  ahoj,
  nejde mi to přes Vás zarezervovat.

 • JWalker 2.4.2013, 14:03

  Aaand.. it’s gone. Drzim palce ten co stihli bookovat

 • Vilma 2.4.2013, 13:58

  Asi to stahují, došla jsem až k platbě a tam mě to stoplo 🙁

  • Dave 2.4.2013, 14:00

   Zkus znovu, budou přetížené servery 😉

 • Jakub 2.4.2013, 13:54

  Letenky jsem koupil a rovnou i zaplatil kartou na http://www.viewtrip.com mam vše potvrzené, může to ČSA ještě zrušit?

  • Dave 2.4.2013, 13:55

   Bohužel může, v minulosti se tak stalo také pro byznys lety z Bangkoku. Vyčkejme a uvidíme 😉

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.