Bombaj z Prahy (vč. letních prázdnin) – 12.020 Kč

Foto: Haji Ali v Bombaji by Humayunn Peerzaada, licence CC

Vedle letenek do Nového Dillí za 8.725 Kč můžete také zvolit Bombaj, a to s odletem rovnou z Prahy. Výhoda tohoto tarifu kromě zmíněného místa odletu je taktéž ve větší dostupnosti. Na cestu se můžete vydat od června až do dubna 2014. Výjimku netvoří ani pobyty o letních prázdninách. Dalším bonusem může být stop-over v Istanbulu, a to zdarma. Případně zvolte delší průlet a využijte nabídky několika hodinové projížďky městem díky společnosti Turkish airlines.

 • Rezervujte na cestujlevne.com/letenky
 • Cestovní období: červen 13 – duben 14
 • V ceně: zavazadlo 30kg, stop-over v Istanbulu

Příkladové termíny:

18.-26.července, 5.-15.srpna, 10.-24.září atd., termínů je opravdu mnoho (některé prázdninové termíny stojí 12.970 Kč). Pokud nemůžete žádný najít ve Vašich datech, napište mi do komentáře.

Chcete-li využít přestávky v Istanbulu, hledejte v záložce Jiná. Zvolit přestávku můžete jak při cestě tam, tak i zpět, ovšem pouze jedenkrát. Pro cesty v následujících měsících můžete využít akce na 4* hotel v Istanbulu za 49€ na noc.

Indie víza

Vízum do Indie si vyřídíte na Indickém velvyslanectví v Praze. Doba vyřízení trvá přibližně 7 dní. Více info na mzv.cz/indie. Přečtěte si také prosím varování od MZV, především pro ženy.

Levné ubytování

Pro pobyt v Bombaji doporučuji využít ověřených hotelů a rezervovat online před odletem. Nejlevnější dvoulůžkový pokoj zakoupíte za 330 Kč / noc. Kvalitnější 3* hotely nabízí pokoje od 730 Kč. Nabídka hotelů v Bombaji.

[google-map-v3 width=“480″ height=“245″ zoom=“7″ maptype=“roadmap“ mapalign=“left“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Bombaj{}3-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

Článek vydal Dave.

Celkový počet komentářů: 2

 • Matěj 21.5.2013, 21:27

  Čau byl by tam nějakej delší termín. Nejlépe 29.7. až 15.8.?? Díky za odkaz…

  • Dave 21.5.2013, 21:53

   Ahoj – koukám, že už máme v provozu vyhledávání +/- 3 dny 🙂 takže stačí zadat tvé data a výsledek je na světě 😉

   30.7.-15.8.

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.