Brno – EINDHOVEN: zpáteční letenky za 274 Kč

, licence CC

Chybí Vám nějaký originální dárek pod stromečkem? Co darovat letenky do Nizozemí? Zpáteční letenku na trase Brno – Eindhoven zakoupíte na velké množství dat až do konce září za cenu pod 500 Kč vč. tax a poplatků, na cestu si zabalíte do menšího příručního zavazadla.

Chcete-li však využít opravdu nejlevnější letenek, budete pár vteřin hledat, ale najdete! Letenky za 274 Kč jsou k dispozici například na 22.-25.února a mnohé další termíny vč. víkendů. Rezervujte na stránkách společnosti Wizzair. Nezapomeňte platit pouze bankovním převod pro nejnižší ceny.

[important title=“274 Kč za letenku“]Zaplatíte pokud jste členem Discount klubu u společnosti Wizzair. Toto členství stojí 750 Kč na rok a stačí, aby členem byla pouze 1 osoba! Dalších až 9 lidí poletí za stejné ceny, pokud jsou letenky rezervovány najednou.

Zakoupíte-li tedy 2 letenky vč. členství, zaplatíte 1.298 Kč a pro příště již poletíte téměř zadara![/important]

Eindhoven je město neměsto. Důkladné prozkoumání zvládnete za méně jak 1 den. Poté se nizozemskými dráhami přesuňte do více turisticky vytížených destinací – např. Rotterdam, Haag, Delft a v neposlední řadě Amsterdam ! Lístek na vlak se pohybuje v rozmezí 16 – 18€. Informace o letišti Eindhoven (EIN).

Pro ubytování v Nizozemí navštivte největšího celosvětového prodejce ubytování.

Brno - Eindhoven př.
Brno – Eindhoven př.

[google-map-v3 width=“630″ height=“350″ zoom=“12″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Eindhoven{}1-default.png|Rotterdam{}1-default.png|Haag, Nizozemí{}1-default.png|Delft, Nizozemí{}1-default.png|Amsterdam{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

Článek vydal Dave.

Celkový počet komentářů: 4

 • Miška Sukeníková 16.12.2012, 19:03

  Ahoj, moc dobrá nabídka, ostatně, jako vždy 🙂 Uvažuji o koupě, jen by mne zajímalo, jestli bys prosím neodporučil ubytování, nemohu najít snad nic co by bylo míň než 30eur/os/noc. To se mi platit nechce :/
  Myslím v Amsterdamu, děkuji 🙂

  • Dave 17.12.2012, 11:39

   Amster je spíš město pro akci, než si vyhledat ubytko. Bohužel poslední dobou nejsou na bookingu žádné výprodeje ! Doufám, že se to brzy změní.

 • Roman Červený 16.12.2012, 16:22

  Díky za tip. Zakoupeno. Konečně zase něco  pro brňáky. 🙂 Můžu mít dotaz Dejve? Mám letenky na 22.1. z Budapešti do Bruselu a ten den je prý celoevropská stávka pilotů. Nevíš jak to je nebo bude? Díky za odpověď.
  http://www.denik.cz/ekonomika/piloti-a-clenove-posadek-letadel-v-eu-chteji-22-ledna-stavkovat-20121130.html

  • Dave 16.12.2012, 17:21

   Ahoj, co se týče té stávky tak bych to moc nehrotil. Je ještě čas a rozhodně se to nebude týkat low-cost aerolinek. Piloti nejsou v pozici, kdy by mohli dělat takovéto skopičiny. Jedná se pouze o lidi co jsou chráněni odborovou smlouvou. Což v případě Ryanairu není možný ani v kocourkově 😉

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.