Brusel přímým letem z pražského letiště – 2.952 Kč

Belgie
Foto:Brusel, autor: jesuscm, licence CC

Ať se již chystáte na prodloužený víkend do Bruselu nebo jste nedávno využili akce charterového dopravce Jetairfly a sháníte nejlevnější přípoj, využijte této akce. Nejnižší letenky mezi Prahou a Bruselem poskytuje belgický národní dopravce Brussels airlines, a to za 3.046 Kč. V kombinaci se slevou díky promo kódu na 10% se dostaneme na cenu těsně pod 3 tisíce, konkrétně 2.952 Kč. V ceně je zavazadlo do 23 kg a standardní servis klasických dopravců.

Letenky z Prahy do Bruselu
brusel

Pro získání promo kódu se stačí registrovat a po potvrzení e-mailu obdržíte slevu ve výši 10% na Vaši rezervaci. Sleva se odečítá s tarifu letenky bez tax a poplatků. Lze ji využít i na lety do USA a jiných destinací.

Tip na ubytování – 4*hotel za 1.170 Kč

Nejen letenky z Prahy pod 3 tisíce jsou lákavé, ovšem největším hitem tohoto příspěvku je akční nabídka na ubytování v luxusním 4* hotelu v centru Bruselu! Tato akce se vztahuje na hotel Martin´s Central Park a většina dostupných termínů je právě na víkendové pobyty od pátku do neděle. Dostupnost je od srpna do října 2013.

V ceně je ubytování pro 2 osoby a volný vstup do sauny. Určitě stojí za zmínku to, že hotel je situován v samotném srdci Bruselu, vzhledem k této poloze budete denně vystavování lákavé vůni belgických vaflí.. Pokud by Vám tento hotel nevyhovoval, největší nabídku hotelů naleznete zde.

[google-map-v3 width=“660″ height=“250″ zoom=“7″ maptype=“roadmap“ mapalign=“left“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Brusel{}3-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

Článek vydal Dave.

Napište komentář nebo dotaz k příspěvku

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.