Čína z Prahy: Peking, Xi´an, Chongqing – 11.459 Kč

Čína
Velká Čínská zeď - foto z sxc.hu, licence CC

Cestovatelé mířící do Čínské lidové republiky mohou využít aktuálních tarifů tuzemského a finského dopravce. Vedle hlavního města Číny můžete navštívit taktéž města Chongqing nebo Xi´an.

Peking od listopadu do března 2014

Letenky z Prahy do Pekingu
letenky peking

Xi´An od září do 25.října 2013

  • Rezervuj na finnair.cz
  • Cena: 11.710 Kč
  • Minimální pobyt 6 dní

V Xianu navštivte největší památku tohoto teritoria – Terakotovou armádu!

Chongqing od září do 15.prosince 2013

  • Rezervuj letenku na finnair.cz
  • Cena: 11.720 Kč
  • Minimální pobyt 6 dní

V okolí Chongqingu doporučujeme výlet do města Le-Šan k soše Lešanského Buddhy – fotky na našem Pinterestu.

Víza do Číny

Čínské vízum si vyřídíte na velvyslanectví Čínské lidové republiky v Praze. Podrobný postup jak zažádat o vízum naleznete na webu MZV. Klasické vízum pro jednorázový vstup stojí 50€ s maximální dobou platnosti 3 měsíce.

Kde se ubytovat

Ubytování v průmyslovém městě Chongqing zarezervujete již za 309 Kč pro dvě osoby. Kvalitnější 3* hotely začínají na cenách 340 Kč. Tedy cestování po Číně rozhodně nezatíží Váš rozpočet. Hotely v Chongqingu.

Xi An neboli Si-an vybízí k pobytu v pokojích od 182 Kč. Xian patří k nejnavštěvovanějším destinacím Číny. Najdete zde mnoho zajímavých památek jako jsou: Velká pagoda divoké husy, Zvonová věž, muzeum provincie Šen-si nebo již zmíněná Terakotová armáda. Hotely v XiAnu.

Ať již se vydáte na průzkum Velké čínské zdi nebo okolí, centrum Pekingu bude jasným cílem alespoň na pár nocí. Rezervujte si proto výhodně i hotel. Nejlevnější pokoj na noc pro dvě osoby zakoupíte již za 440 Kč! Hotely v Pekingu.

[google-map-v3 width=“480″ height=“250″ zoom=“7″ maptype=“roadmap“ mapalign=“left“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Peking{}3-default.png|Chongqing{}3-default.png|Xian, Čína{}3-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

Článek vydal Dave.

Napište komentář nebo dotaz k příspěvku

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.