Dakar, Senegal – 7.583 Kč

Senegal
Foto: Kamenné kruhy Senegambie by shaunamullally, licence CC

Návštěvu Zeleného mysu, na kterém naleznete právě hlavní město Senegalu, Dakar, si můžete dopřát díky tarifu španělského vlajkového dopravce – Iberii. Letenky na trase Milán – Dakar – Barcelona zakoupíte za 8.372 Kč, k dispozici jsou také o něco dražší varianty s návraty do Mnichova, Berlína či Prahy a Vídně.

  • Rezervujte na cestujlevne.com/letenky
  • Cestovní období: do 31.října 2013
  • Maximální doba pobytu: 2 měsíce
  • Rezervace do 30.června

Vedle odletu z Milána lze zvolit taktéž lety z Benátek za podobnou cenu. Cenové relace pro odlety z Milána jsou následující:

Letenky Dakar - 8.372 Kč
Letenky Dakar – 8.372 Kč
  • Milán – Dakar – Barcelona – 8.372 Kč
  • Milán – Dakar – Mnichov – 8.854 Kč
  • Milán -Dakar – Berlín – 8.854 Kč
  • Milán – Dakar – Praha9.775 Kč
  • Milán – Dakar – Vídeň – 9.775 Kč
  • Chcete-li pomoct při hledání Vašeho termínu, nechejte vzkaz v komentářích pod příspěvkem

Aktualizace 13:35 – letenky s Air Europa lze zakoupit za 7.583 Kč (méně termínů).

Vízum Senegal

O vízum do Senegalu je nutné žádat na ambasádě v Berlíně, případně prostřednictvím českých agentur. Cena víza činí 20€ / měsíční pobyt. Cena se nevztahuje na vyřízení pomocí agentury.

Jak na přípoje

Do Milána doletíte z každého koutu. Z Prahy poletíte přímou linkou na letiště Malpensa (MXP) se společností easyJet. Z Brna, Bratislavy a dalších letišť lze letět s Ryanairem na letiště Bergamo (BGY), a za přesun mezi letišti zaplatíte 18€.

Z Barcelony leťte se společností Vueling do Prahy či Drážďan. Letenky se pohybují mezi 45 – 70€. V případě dražší ceny je vhodnější zvolit návrat do Mnichova, odkud pojedete do Prahy za 500 Kč, případně Berlína, kde cena za dopravu činí 600-700 Kč.

Hotely v Dakaru

Ubytování v Dakaru nepředstavuje velký problém. Nejlevnější dvoulůžkové pokoje zarezervujete online od 780 Kč. Přehled nejnižších cen.

[google-map-v3 width=“660″ height=“245″ zoom=“7″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Dakar{}3-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

Článek vydal Dave.

Napište komentář nebo dotaz k příspěvku

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.