Denpasar: letenky na indonéský ostrov Bali – 12.080 Kč

Indonésie
Surfing na Bali - HollyEma☮, licence CC

Vydejte se za dobrodružstvím na nejznámější ostrov Indonésie – na Bali! Ostrov, kde se mísí starobylá kultura s multikulturní zábavou v centru města Kuta. Ostrov, kde z rozlehlých pláží můžete přejet za doprovodu slunečných paprsků k jezeru Batur.

V rámci 3 denní promo akci arabských aerolinek Qatar Airways rezervujte letenky s 30% slevou. Například lety na trase Istanbul – Bali zakoupíte právě za 440€ / 12.080 Kč.

Vyzkoušet můžete také open-jaw variantu Istanbul – Bali – Vídeň za 13.668 Kč.

Do Istanbulu se levně dopravíme například z Budapešti, a to do 1.500  Kč.

Bali letenky
Letenky do Denpasaru

Vízum do Indonésie obdržíte po příletu na letiště v Jakartě, a to za 25 $ na dobu 30 dní. K ceně je nutné připočítat odletovou taxu z Indonésie, která v Denpasaru činí 300 Kč na mezinárodních letech.

Jak se dostat do Istanbulu

Nejlevnější cesta, jak již jsem v úvodu zmínil, vede přes Budapešť. Zde rezervujete zpáteční letenky přes Wizzair v cca 1.500 Kč relaci. Další možností jsou lety z Vídně, Mnichova a dalších letišť přes aerolinky Pegasus – zde jsou letenky od cca 90€, v ceně je však zavazadlo do 20 kg. Praha s Istanbulem nemá příliš levné možnosti (cca 4,5tis.), proto doporučuji za nižší cenou dojet.

Tyto letecké společnosti létají na letiště Sabiha, je ještě nutné přejet na letiště Ataturk. Nechte si pár dní v Istanbulu na návštěvu tohoto města.

Přelety na ostrov Lombok

Lombok je opravdovým rájem na zemi.. Pokud se nechcete plavit téměř polovinu dne, rezervujte si letenky. Ty lze zakoupit pouze přes web místních společností, letenky na Lombok najdete na:

Ubytování v Indonésii

Ubytování na Bali budete nejspíše hledat v lokalitě města Kuta. Dvoulůžkové pokoje zde s přehledem rezervujete do 300 Kč / noc. Doporučuji však zjistit alespoň předem umístění hotelů.

Shánění pokojů až na místě není absolutně žádný problém – jistota rezervace na prvních pár dní je však mnohdy výhodnou strategií. Rozhodnete-li si půjčit skútr, nezapomeňte na mezinárodní řidičský průkaz (na počkání za 50 Kč), neboť policie v Kutě není příliš milosrdná!

Článek vydal Dave.

Celkový počet komentářů: 6

 • kača 20.1.2014, 16:59

  Myslíš že stačí na přestup v doha 1 hodina 5 minut.

  • Dave 21.1.2014, 00:49

   Určitě, cokoliv nad 50 minut je na každém letiště luxusní čas 😉 A kdybyste to náhodou nestihli, zdarma Vás přesunou na další let a poskytnou občerstvení.

 • Petr 20.1.2014, 13:33

  To je zase jedna „výhodná“ nabídka pro ty co neumějí počítat…

  • Dave 21.1.2014, 00:48

   To je výhodná nabídka pro ty z východních Čech a Slovenska.. Nebuďme pragoisti a připusťme fakt, že Cestujlevne.com není jen o letech z Prahy 😉

 • L. 20.1.2014, 12:34

  Už chápem – medzi 24.6. a 13.9. to neplatí…

 • L. 20.1.2014, 12:23

  Pozdravujem a prosím o pomoc – píšete, že je cestovné obdobie až do decembra, na august mi to ale už vyhadzuje ceny cca o 200e vyššie..robím niečo zle, alebo sa cez letné obdobie na takú dobrú cenu, akú uvádzate proste nedostanem? Sú prípadne nejaké iné destinácie v JV Ázii, na ktoré sa dajú Qatar Airways s touto zľavou využiť a vychádza to fajn aj v lete…? Ide mi konkrétne o to, aby boli v termíne zahrnuté dni 18. a 19. august a bolo to tak 15-17 dní…Pokojne aj BKK, ďalej to už ide aj po vlastnej osi 🙂 Vďaka za pomoc!!

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.