Ahoj, chtěl bych se zeptat na Vaše zkušenosti s reklamací u tohoto prodejce. Popíšu Vám můj případ, nikdy mě nenapadlo, že se něco podobného může stát i mě  .

Hotwire

Založil ve fóru Vyhledávače hotelů

1 reakce

Ahoj, chtěl bych se zeptat na Vaše zkušenosti s reklamací u tohoto prodejce. Popíšu Vám můj případ, nikdy mě nenapadlo, že se něco podobného může stát i mě smiley. Na jaře jsem přes Hotwire zamluvil pro bráchu s manželkou týdenní pobyt ve 4* hotelu v Římě. Už jsem přes něj rezervoval asi 20 x a vždy ok. V červenci v 22.00 dorazil brácha na hotel a hlídač mu říká, že hotel zkrachoval a je už měsíc zavřený. Hned mi volal (já byl v té době zrovna v Mexiku) co se stalo. Tak okamžitě volám Hotwire, vysvětlil jsem situaci a navrhnul jsem jim, že si najdu podobný hotel, který mi poté uhradí. Souhlasili. Já našel hotel asi o cca 50 EUR za týden dražší a myslel, že pošlu emailem fakturu a vše bude vyřešeno. Od té doby já už jsem tam dvakrát volal (napsal asi 10 emailů), vždy jim popsal situaci, oni uznali chybu a slíbili vyřešení do max. 7-10 pracovních dní, ale už je to přes dva měsíce a nic. Zítra tam jdu volat potřetí...... Máte někdo odlišné zkušenosti s reklamací? Emaily píšu na support@hotwire.com a volám na tu jejich US linku, kde nahlásím číslo, a oni zavolají zpět. Asi dělám něco špatně smiley

0

Ja by som tam napísal, číslo na ktoré zavolajú spať, ak teda volajú.
A to číslo by bolo na právnickú kanceláriu.

ps: ale mailom mi to príde viac dokázateľné.

0
1 reakce