Ahoj, sháním letenky do Kuala Lumpur na období listopad - prosince 2014. Aktuálně jsem našel nejlevnější letenky za cca 16 tis. Má smysl ještě počkat? Respektive v jaké cenové hladině se to již vyplatí koupit? Předem díky! Tomáš .

Malajsie - Kuala Lumpur

Založil(a) ve fóru Hledám letenku

10 reakcí

Ahoj, sháním letenky do Kuala Lumpur na období listopad - prosince 2014. Aktuálně jsem našel nejlevnější letenky za cca 16 tis. Má smysl ještě počkat? Respektive v jaké cenové hladině se to již vyplatí koupit?
Předem díky!
Tomáš

0

Na takhle dopředu určitě počkej. Smysl mají ceny okolo 12tisíc.

0 Citovat

OK, díky za reakci!

0 Citovat

Jde taky o to s cim se leti - je velky rozdil letet s dvojplosnikem za 12 tisic a treba o 4 tisice s drazsim A380 - par usetrenych fifniku pri tak dlouhem letu se muze pekne vymstit.

0 Citovat

Jak říká Truhlík. Není společnost jako společnost. Lítáme do KLIA s Emirátama z Prahy v ceně okolo 20 000,- s mezipřistáním v Dubaji. Výborná strava a servis. Letenka kolem 16 000,- si myslím je O.K., ale levné letenky většinou mají nástupy dost daleko od ČR nebo lety trvají neúměrně dlouho, takže při celkovém součtu se můžeš dostat i k sumě kterou chtějí Emirates.

0 Citovat

Jen otázka, jste baťůžkáři? Nic ve zlém, ale fascinuje mě vždycky ta úvaha toho, že s Emirates každý musí letět v pohodlí a jenom z Prahy, protože je Mnichov daleko, ale pak se lidé trmácí 10 hodin z BKK do Phuketu a přespávají v chýších. smiley

0 Citovat

Ja tedy zadny batuzek nejsem - to leda tak velky kufr - Dave jestli jsi nekdy letel A380 tak sam dobre vis jak jsou siroke sedacky i v ekonomicke tride a kolik je tam vice mista treba i proti velke 777. A trmacet se nekam do nemecka ci francie ani nahodou.

0 Citovat

no 380 zas o tolik ty širší sedačky nemá a co se týče místa na nohy tak to je v "Y" klasický "dobytčák" alá 777 a pod.

jinak k tématu já bych tu letenku za 16.t. koupil! z Prahy to o moc neklesne a pokud bude nějaká akce 11-12t. tak to bude divočina typu Vídeň-KL-Mnichov a pod.

osobně jsem už před měsícem koupil zpátečku z Prahy do KL od Turkish na leden 2015 za 15,7t. - ideální řešení! pouze jeden tříhodinový přestup v Istanbulu!

0 Citovat

Ono záleží společnost od společnosti s těmi rozměry sedaček. Ale jo, uznávám že v A380 od EK bylo fajn. Mě fakt jen zajímal potom druh pobytu v Asii, takže teď to absolutně chápu a po mém posledním tripu už taky začínám smýšlet jinak a občas je to pohodlní fajn smiley

Pro mě by byla limitující částka 2tis. rozdíl v ceně vč. transferů. Cokoliv nad vidím jako příležitost a ne promarněný čas.

0 Citovat

Ahoj, zůstalo mi 123 malajských ringgitů, třeba někdo využije na cestu do města či rychlý přestup v KL. Nabízím je za 700Kč (kurz se motá kolem 6Kč za 1MYR). Osobní předání v Pardubicích či sobotu 18.6 v Praze. Případně za známku pošlu poštou. Více do zpráv.

0 Citovat

Trošku nechápu to rozplývání nad A380...skoro mi to připadá, že jste ničím jiným ještě neletěli smiley Já s A380 letěl několikrát, poprvé ještě zdarma u nouzovýho východu, a kromě zde jmenovaného jsem jediný rozdíl viděl v osvětlení kabiny. Místo na nohy bylo stejně málo jako v kterýmkoli jiným letadle (konfigurace je provedena dle požadavků letecké společnosti). Emirates jsou dobrý, servis excelentní, na druhou stranu jsou jejich letadla přeplněný, takže nemůžete doufat, že třeba místo vedle vás zůstane volný. To se mi u jiné letecké společnosti stalo na ceste do KL i zpět, servis taky super, cenově v akci za 12500.

0
10 reakcí