Ahojte, poradíte prosím, jak se nejlevněji dostat do města Rovaniemi ve Finsku? Z Helsinek je to ještě pěkná štreka.. Preferuji letecky. Děkuju mockrát za váš čas:) .

Rovaniemi, Finsko

Založil(a) ve fóru Hledám letenku

3 reakce

Ahojte,
poradíte prosím, jak se nejlevněji dostat do města Rovaniemi ve Finsku? Z Helsinek je to ještě pěkná štreka.. Preferuji letecky.

Děkuju mockrát za váš čas:)

0

Tak tohle město mám již dlouho na seznamu ! Nejlepší variantou je přes AirBaltic nebo Norwgeian, ale nevím konkrétní řády - zjistíš na jejich stránkách.

Ovšem mnohem zajímavější alternativou je několika denní jízdenka na vlaky a vzít to na sever s pár zastávkami po trase smiley Kdy se chystáš ?

0 Citovat

Zdravím všechny cestovatele. Poradí někdo tip na levné letenky do Finska? Plánuji jet ve dvou v červenci (ano, asi mě sežerou komáři), odlet řekněme od soboty 2.7. do úterka 5.7., návrat nějak od pátku 15.7 do neděle 17.7.... zatím jsem našel, že lety jinam než do Helsinek jsou podstatně dražší, nejvíc by se mi přitom hodilo asi Joensuu nebo Kajaani, směřuji buď do oblasti Ilomantsi, nebo severněji na Itäraja Summer Hiking Route (kdo jste tam byl, budu rád za zkušenosti a názory), ale předpokládám, že z Helsinek se přiblížím nějak vlakem... Ale třeba máte někdo lepší nápad smiley

Budeme nejspíš cestovat s batohem na odbavení, protože nevěřím tomu, že se vejdeme do palubních zavazadel.

Jo a ať tady jenom něco nechci - letiště v Rovaniemi se v létě opravuje, píšou na stránkách finnair:
Rovaniemi Airport will be closed from 28 June to 31 July 2016 due to runway maintenance. During that period Finnair flights to Rovaniemi will operate to Kemi Airport instead. From Kemi Airport there is a bus connection to Rovaniemi Airport.


Díky,
Gor

0 Citovat

s letenkami moc nepomzem, ale mozno ti pride vhod http://www.onnibus.com/ - finska odnoz polskibus ... nejaky let do Helsink a potom bus dalej

0
3 reakce