Zdravím všechny cestovatele, Chtěl bych poprosit, jestli by někdo nenašel levnější letenku v období prosince do Brazílie. Našel jsem London-Sao Paulo za £500 s přestupem v Madridu. Hledám let z Londýna, kdykoliv v prosinci na 14 dní a abych byl zpátky před 26.12 a může to být víceméně kamkoliv do Brazílie. Mockrát děkuji za tip pokud by někdo měl. Tom .

RT - London - Brasil - December 2016

Založil(a) ve fóru Hledám letenku

3 reakce

Zdravím všechny cestovatele,

Chtěl bych poprosit, jestli by někdo nenašel levnější letenku v období prosince do Brazílie. Našel jsem London-Sao Paulo za £500 s přestupem v Madridu. Hledám let z Londýna, kdykoliv v prosinci na 14 dní a abych byl zpátky před 26.12 a může to být víceméně kamkoliv do Brazílie.

Mockrát děkuji za tip pokud by někdo měl.

Tom

0

http://www.secretflying.com/2016/06/meg ... only-e247/

Casablanca by měla být bezproblémově dostupná z Londýna s Ryanair.

0 Citovat

Wow. Pecka. Moc diky

0 Citovat

Tak jsem si dneska nechal approved holiday, a chtěl jsem koupit Casablanca – Sao Paulo – London: £211 v rozmezí 1st-13th Dec a i přestože mi to ukáže cenu £233, tak když jdu o krok dal, cena se najednou zdvojnásobí a mam to skoro za £500 opět. Je tam tax nebo něco dělám špatně? Takže celý večer v trapu a štve mě, že jsem nenahlásil dovolenou před. Je pravda ze jsem to nestudoval do hloubky a nevím co by se stalo včera, kdybych to chtěl zaplatit, ale je možný, že ta cena byla pouze včera? To by me fakt naštvalo. Každopádně, teď mám nahlášeno 29.Nov-14th Dec holiday, ale zdá se, že letenka mi to proklouzla mezi prsty. Nevěděl by si náhodou ještě o nějakém jiném tipu, prosím? Moc díky. Tom

0
3 reakce