Ahoj, pro všechny zdejší to bude víceméně trapný dotaz, ale co. Plánujeme odletět na Zéland a letíme poprvé, nemám žádné zkušenosti s leteckými společnostmi. Našel jsem letenku přes Pelikána za cca 18 000 (Praha, Londýn, Hong Kongu, Auckland) s tím, že do Londýna letí British Airways a z Londýna už Cathay Pacific. A teď, co mě zaráží. Jenom cena letu z Londýna do Aucklandu na stránkách Cathay Pacific činí cca 980 liber. Což už samotné přesahuje celkovou cenu od Pelikána..Japato? Děkuji:-) Odesláno z mého Elephone P8000 pomocí Tapatalk .

Cena

Založil(a) ve fóru Hledám letenku

6 reakcí

Ahoj,

pro všechny zdejší to bude víceméně trapný dotaz, ale co. Plánujeme odletět na Zéland a letíme poprvé, nemám žádné zkušenosti s leteckými společnostmi. Našel jsem letenku přes Pelikána za cca 18 000 (Praha, Londýn, Hong Kongu, Auckland) s tím, že do Londýna letí British Airways a z Londýna už Cathay Pacific. A teď, co mě zaráží. Jenom cena letu z Londýna do Aucklandu na stránkách Cathay Pacific činí cca 980 liber. Což už samotné přesahuje celkovou cenu od Pelikána..Japato? Děkuji:-)

Odesláno z mého Elephone P8000 pomocí Tapatalk

0

Není to divné. Ber to stejně jakože např. tričko Adidas koupíš taky někdy levněji v akci v supermarketu než v jejich značkové prodejně.

0 Citovat

Hmm, trochu mě to zarazilo. Při kurzu libry je ta cena jen z Londýna cca 32 000. To už je 14000 rozdíl smiley) A to na Pelikánu píšou, že už je to včetně poplatků. Vy byste se toho nebála? smiley)

Odesláno z mého Elephone P8000 pomocí Tapatalk

0 Citovat

Pokud to je tak jak říkáš, tak se toho už nebojím smiley Lety provozuje nejspíš Cathay, protože Cathay je na trase Praha - Londyn uveden v závorce za British a tento let jsem na stránkách Cathay nenašel. Každopádně díky za trochu osvětlení smiley

Odesláno z mého Elephone P8000 pomocí Tapatalk

0 Citovat

Tomu rozumím a už začínám chápat, proč tomu tak je. Doufám, že informace, které teď v podstatě moc nemám ani ze začátku nepotřebuji a že všechno doplnim v budoucnu zkušenostmi smiley A že mi teď jen stačí vědět jak koupit letenku, kolik může vážit zavazadlo a tak. Díky přátelé smiley

Odesláno z mého Elephone P8000 pomocí Tapatalk

0 Citovat

Jedná se předpokládám pouze o jednosměrnou, že? smiley

0 Citovat

Přesně tak smiley

Odesláno z mého Elephone P8000 pomocí Tapatalk

0
6 reakcí