Ahoj, poradili byste mi prosím, kde hledat nejlevnější letenku do Brazílie - Fortaleza? Termín odletu kdykoliv po 14.11.2016, návrat do 18.12, délka pobytu 12-18 dní. Letiště odletu může být mimo ČR, ale aby to ještě bylo v rozumné vzdálenosti. Frankfurt je asi nejdále, kam jsem ochotný jet na letiště. Asi před měsícem jsem našel za cca 12tis Condor z Frankfurtu, ale teď když to chci objednat stojí přes 15tis Děkuji, Honza .

Letenka Brazílie - Fortaleza

Založil(a) ve fóru Hledám letenku

0 reakcí

Ahoj,
poradili byste mi prosím, kde hledat nejlevnější letenku do Brazílie - Fortaleza?
Termín odletu kdykoliv po 14.11.2016, návrat do 18.12, délka pobytu 12-18 dní. Letiště odletu může být mimo ČR, ale aby to ještě bylo v rozumné vzdálenosti.
Frankfurt je asi nejdále, kam jsem ochotný jet na letiště.

Asi před měsícem jsem našel za cca 12tis Condor z Frankfurtu, ale teď když to chci objednat stojí přes 15tis smiley
Matrix od Googlu jsem prolezl, ale nic jsem nenašel, nebo neumím hledat (Matrix mi nenašel ani toho Condora).

Let nemusí být přímo, rád se podívám i po dalším městě (Lisabon atd).
Chci tam letět s kitebagem a na Condoru je hezké, že to jejich 20kg zavazadlo může mít i rozměry kitebagu bez příplatku.

Měl byste prosím někdo nějakou dobrou radu? smiley

Děkuji,
Honza

0
0 reakcí