Dobrý den, může mi prosím někdo vysvětlit, proč se na této stránce nabízejí letenky, které vlastně ani ve skutečnosti rezervovat nejdou? Nebo dělám snad něco špatně? Děkuju. Verča .

Platnost nabídky letenek

Založil(a) ve fóru Hledám letenku

9 reakcí

Dobrý den,

může mi prosím někdo vysvětlit, proč se na této stránce nabízejí letenky, které vlastně ani ve skutečnosti rezervovat nejdou? Nebo dělám snad něco špatně?
Děkuju.

Verča

0

Tak většina akcí má dost omezenou platnost. Obzvláště pokud se nejedná o správnou cenu, která bývá rychle opravena. Další věc je, že to platí vždy jen na určité termíny.

0 Citovat

jenže mě to vykopává až při placení...potom, co vyplním všechny údaje atd. Člověk s tím ztrácí čas a nakonec napíšou, že smůla..

0 Citovat

Možná by bylo vhodné říct, o kterou letenku se jedná smiley a kde ji kupuješ.

0 Citovat

no kupuju je tady na těch stránkách a společnosti jsou různé podle toho, jak hledám místa odletu a příletu. Jedná se o letenky do Sao Paula/Ria z Prahy/Vídně a zpět do Köln...

0 Citovat

V tom pripade je chyba nekde na tve strane , napis co presne kupujes u koho platis cim atd ,,nektere karty nemusi byt akceptovatelne , u low costu se ti muze stat, ze bylo posledni misto za tu cenu , a ono ti to pak hodi tu vyssi cenu i kdyz tam to 1 misto porad je, pokud kupujes pro vice lidi ,nebo tam plati ruzna omezeni a ty nektere porusis v te rezervaci , pokud kupujes pres nekoho a ne primo u letecke spolecnosti, taky muze nastat to , ze ti to nabidne jinou cenu ,vetsinou se ale na te strance ukaze , ze se cenu nepodarilo zjistit

0 Citovat

Jakou chybu to vyhodí? Že není nabídka dostupná či něco jiného?

0 Citovat

něco ve smyslu: letecký dopravce rezervaci nepotvrdil, vyberte jinou nabídku.

s kartou nic není, nestihnu dát ani číslo, jen osobní údaje...

0 Citovat

To se jedná o tzv. offline tarify, kdy k finální kontrole dostupnosti dochází až při odeslání dotazu na server aerolinky. Děje se to zejména u Delta Airlines a Turkish Airlines u nejlevnějších tarifů.

0 Citovat

Jo děkuju, už jsem si všimla noo smiley

0
9 reakcí