Ahoj všem, poprvé se chystam na delší cestuju a potřeboval bych radu ohledně letenky. Plánují odletět z ČR do Peru někdy v období 20.2. až 24.2. návrat zpět domu kolem 7.8. Nejlevnější letenku jsem zatím našel za 18600,- z Prahy a nebo z Vídně za 17100,-. Doufal jsem i levnější lety ale zatím jsem je nenašel. Může mi tedy prosím někdo poradit kde je najít? Nemusí jít o odlet primo z Prahy ale klidně z nějakého letiště v okolních zemích kam jezdí spoj z CR. Dekuji za pomoc a preji krásný den  .

Praha -> Lima (Únor-Srpen)

Založil(a) ve fóru Hledám letenku

4 reakce

Ahoj všem, poprvé se chystam na delší cestuju a potřeboval bych radu ohledně letenky. Plánují odletět z ČR do Peru někdy v období 20.2. až 24.2. návrat zpět domu kolem 7.8.

Nejlevnější letenku jsem zatím našel za 18600,- z Prahy a nebo z Vídně za 17100,-. Doufal jsem i levnější lety ale zatím jsem je nenašel. Může mi tedy prosím někdo poradit kde je najít? Nemusí jít o odlet primo z Prahy ale klidně z nějakého letiště v okolních zemích kam jezdí spoj z CR.

Dekuji za pomoc a preji krásný den smiley,

Adam.

0

Skús pozrieť letenky z veľkých miest ako napr. Barcelona, Madrid, Amsterdam, Londýn, Berlín....Do drvivej väčšiny sa dostaneš nízkonakladovkami (ak budeš mať veľký batoh, tak budeš musieť prikúpiť batožinu). Napr. z Amstru je letenka za cca 14k a do Amstru sa dostaneš za cca 1500 Kč s Easyjetom (bez batožiny). Myslím si, že ale narazíš aj na lepšie kombinácie smiley

0 Citovat

Zkus kouknout na KLM (AMS) a Iberia (MAD), mají přímé linky do Limy. Obě jsem letěl tento měsíc, ale v rámci akce z přelomu roku (8500 Kč). Plus cena přípoje.

0 Citovat

Ahoj, nechci zakládat nové vlákno, tak píšu sem. na přelomu září/října chceme vyrazit do Limy. Odlet odkudkoli z Evropy. Nejlevněji vypadá odlet z Madridu, jak píše Leoš. Termín příletu je až za víc jak 6 měsíců. Má cenu kupovat letenku co nejdřív (teď), nebo ještě pár měsíců počkat?

Díky, Martin.

0 Citovat

Ahoj, on je problém s tou dobou pobytu. Většina akcí, jako ta aktuální, má omezení 1, max 3 měsíců. Takže tam se na lepší cenu příliš nedostaneš. Osobně bych nákup nenechával na dýl, jak červen, pak ceny porostou.

0
4 reakce