Dobrej, zdravím, mám koupeno VCE - ATH na konec září a potřebuju zpět do ČR. Teď je otázka, jestli čekat na něco z Atén a okolí nebo koupit ještě v akci za pět eur Mykonos - Mnichov a pak doufat na levný spojení z Atén na Mykonos... prosím poradte, asi to tam už moc dlouho nevydrží .. Stewen .

Koupit Volotea akci nebo ne?

Založil ve fóru Hledám letenku

5 reakcí

Dobrej, zdravím,

mám koupeno VCE - ATH na konec září a potřebuju zpět do ČR. Teď je otázka, jestli čekat na něco z Atén a okolí nebo koupit ještě v akci za pět eur Mykonos - Mnichov a pak doufat na levný spojení z Atén na Mykonos... prosím poradte, asi to tam už moc dlouho nevydrží ..

Stewen

0

Kup, potom se rozhoduj co dál smiley můžeš letět ATH-BTS s Ryanairem, případně ze Soluně do Budapešti s Wizzem.

0 Citovat

smiley Ale ty Atény - Mykonos by tam mohly pak skočit na nějaký dvě kilánka ne? smiley

0 Citovat

Záleží co máš v plánu dělat/nedělat... Určitě těch 5 eur nestojí za to tady debatovat, prostě ji kup a je to! smiley
Koukám, že ATH-JMK létá taky Ryan a letenky skutečně promuje od 10 €... Není nad čím přemýšlet.

0 Citovat

Pravda, omlouvám se za povyk smiley Díky!!! Už to mám... jo ale jen, kdyby mi třeba Volotea zrušila nebo změnila let VCE-ATH a tím pádem bych nestihl MJK - MUC, tak kompenzuje (změní datum na požádání) i tenhle let, který u nich mam nebo ten by mi propadl?

0 Citovat

Keď boli vo FR štrajky a zrušili kamarátom let z Prahy do Toulouse, tak vrátili peniaze aj za letenku z Bordeaux do Prahy. Ale štrajk je dosť špecifická situácia, takže neviem či by to takto fungoval, aj keď budú hýbať časmi. Asi by som si let z ATH plánovala až na ďalší deň. Inak mám so zák. servisom od Volotei celkom dobré skúsenosti. Minule mi zadarmo zmenili meno z Martina na Michal (človek toľko tie mená kontroluje, až ich napíše zle smiley ).

0
5 reakcí