ahoj,nevite kde najit nejlevnejsi letenky do sofie.obdobi konec srpna,tak od 20.,na tyden.Odlet nejlepe z prahy.nejlevnejsi jsem nasel kolem 250dolaru.moc dekuji .

Praha - Sofia

Založil(a) ve fóru Hledám letenku

7 reakcí

ahoj,nevite kde najit nejlevnejsi letenky do sofie.obdobi konec srpna,tak od 20.,na tyden.Odlet nejlepe z prahy.nejlevnejsi jsem nasel kolem 250dolaru.moc dekuji

0

Obávám se, že levnější letenka nebude. Kdyby byl termín někdy na podzim, dalo by se najít něco levnějšího. Takže jedině za 5.187 Kč přímý let.

O tisícovku je to levnější z Vídně 4.035 Kč

0 Citovat

Ahoj, prilet do Sofie v patek 18:40, odlet pondeli 13:55. Chci se zeptat, zda byste zustali celou dobu v Sofii, nebo byste vyuzili cenove dostupnych letenek nedele rano do Aten a v pondeli dopoledne zpet? Na Ateny to je malo, ale to mi nevadi.. Spis mi jde o to, zda ta Sofie je barbarstvi (pouze patek vecer + sobota)? Diky za rady

0 Citovat

v Sofii az tak toho vela nie j, myslim, ze jeden cely den a vecer postacuje.

0 Citovat

Pokud nepojedete na Vitoshu, tak jeden celej den je na Sofii až až. Pokud teda se jedná o památky - prakticky nic tam není - katedrála Alexandra Něvského, Boyana church a docela v pohodě, pokud nemáte do čeho píchnout je Národní muzeum. Super jsou tam hospody a obecně jídlo, v tomhle ohledu se tam dá strávit celý prodloužený víkend, takže záleží, co vás zajímá.

0 Citovat

letime zacatkem listopadu, takze Vitoshu asi vynechame.. Bohuzel letenky do Aten zdrazily, ted zas ale zlevnuji, tak treba se jeste postesti.. Diky za rady.

0 Citovat

Ahoj, v sofii nefunguje uber ci nic podobneho? smiley

0 Citovat

pre tipy co vidiet v Sofii - http://hroch.sk/sofia-srdce-balkanu-ktore-mohlo-byt-hlavnym-mestom-rimskej-rise/

0
7 reakcí