Ahoj, příští rok se chystám s kamarády na Island se společností WizzAir a koukám, že dokoupit si zavazadlo je držší než celá letenka. Zároveň se ale koukám, že při dokoupení většího zavazadla (32 kg) za cenu cca 3000 kč jsou rozměrové limity 149 * 119 * 171, což je vskutku hodně. Chtěl bych se zeptat, jestli je problém spojit například dvě nebo tři krosny dohromady potravinovou folií a odbavit jako jedno zavazadlo, nebo něco podobného absolutně nepřipadá v úvahu. Předem děkuji za odpověď  .

Je možné spojit více zavazadel potravinovou folií?

Založil(a) ve fóru Co se nevešlo

8 reakcí

Ahoj, příští rok se chystám s kamarády na Island se společností WizzAir a koukám, že dokoupit si zavazadlo je držší než celá letenka. Zároveň se ale koukám, že při dokoupení většího zavazadla (32 kg) za cenu cca 3000 kč jsou rozměrové limity 149 * 119 * 171, což je vskutku hodně. Chtěl bych se zeptat, jestli je problém spojit například dvě nebo tři krosny dohromady potravinovou folií a odbavit jako jedno zavazadlo, nebo něco podobného absolutně nepřipadá v úvahu. Předem děkuji za odpověď smiley

0

pokud se to vejde do těch rozměrů tak by neměl být žádný problém to odbavit jako jedno zavazadlo smiley samozřejmě by asi byl lepší ten vak jak píše Ima a nebo to obalit tak aby nebylo vidět že to je více tašek

0 Citovat

Dve cestovné tašky spojené fóliou do jednej som skúšal u Eurowings a nemali s tým žiadny problém smiley Na letisku v Phukete mali na to dokonca vypísaný osobitný cenník, keď si chcel spojiť dva batohy tak cena bola dvojnásobná, tri batohy trojnásobná... Takže je to asi úplne bežná vec smiley

0 Citovat

Investoval bych těch 70 nebo kolik Kč za strojní zabalení průmyslovou stetch-fólií než nějakou svépomocnou improvizací s potravinovou fólií riskovat, že se to rozpadne.

0 Citovat

potravinovou fólií by to snad ani zabalit nešlo smiley ikdyž my češi dokážeme vše smiley

0 Citovat

Viackrát som na tento účel využil také tie obrovské červeno-modré trhovnícke tašky. Veľa nevydržia, ale pomer cena/výkon neprekonateľný smiley Bacha ale na Padrina a módnu políciu smiley

0 Citovat

Módní policie smiley smiley smiley

0 Citovat

Hele, kufr jsem při posledních dvou cestách balil do potravinové fólie, aby ho aerolinky moc neponičily (je totiž bílý - dlouhá historie). Ale ta fólie na něm moc nevydržela. Dal jsem pokaždé asi 4 vrstvy a stejně, když jsem si ho vyzvedával to bylo vždy potrhaný a samozřejmě s trhlinou i černá čmouha na kufru. Takže s potravinovou fólií velmi opatrně a důkladně obalit nebo to nechat na profících s kvalitnější fólií.

0 Citovat

Osobně jsem takto letěl s Wizzem z Moskvy do Budapešti před dvěma lety po ročním studijním pobytu. Měl jsem ještě zbytek "strečky", ale rozhodně bych si to nechal ovázat ještě na letišti, jak jsem také udělal a kupodivu vše dorazilo v jednom kuse, teda spíše kouli. Za těch pár korun navíc to rozhodně stojí smiley

0
8 reakcí