Láka ma sloboda cestovania skútrom/motorkou namiesto autobusov/vlakov, ideály mi ale kazí klasická 10-20 kg cestovná taška. Máte s tým skúsenosti, prípadne nejaké odporúčania? Ak by som išiel sám, tak by to nebol až taký problém, ale cestujem s priateľkou tak hľadám nejaké šikovné riešenie. Budeme 16 dní v Goa a okolí, presúvať sa plánujeme niekoľkokrát po 50-100 km úsekoch. Ďakujem  .

Cestovanie po Indii na skútri s batožinou?

Založil(a) ve fóru Co se nevešlo

2 reakce

Láka ma sloboda cestovania skútrom/motorkou namiesto autobusov/vlakov, ideály mi ale kazí klasická 10-20 kg cestovná taška. Máte s tým skúsenosti, prípadne nejaké odporúčania? Ak by som išiel sám, tak by to nebol až taký problém, ale cestujem s priateľkou tak hľadám nejaké šikovné riešenie. Budeme 16 dní v Goa a okolí, presúvať sa plánujeme niekoľkokrát po 50-100 km úsekoch. Ďakujem smiley

0

Namasté, Najlepšie, čo ide urobiť !

India je parádna a India na motorke nezabudnuteľná.Na 16 dní sa ti asi neoplatí kupovať, ale aj v Goa zjednáš na dva týždne parádnu cenu na Hondu Activa. My sme išli na klasike Honda Hero Splandor 100cc cez 8000km okruh až do Ladakhu a späť a bolo to to najlepšie, čo sme mohli zvoliť. Vlak je super, toto je mega.

Royal Enfield vzbudzuje všade mimo Goa a HP závisť, Honda Hero Splandor súcit a čistú radosť smiley Je to tam ľudové vozidlo a väčšinou to má aj pripravený nosič na batožinu. 3in1 smiley

Tuto je všetko o tom, ako sme kupovali a prenajímali v Indii motorky: http://marushka.sk/nakup-motorky-v-indii/

Išli sme aj na skútry po Jáva-Bali-Lombok-Gili, mali sme kopec techniky (možno aj tých 20kg) a môžem ti poslať fotku ako to tam fixnúť. Gumicuky a dozadu, alebo si to dáš medzi nohy... no problemos!

1 Citovat

Ja viem ja viem... váš blog som čítal včera a práve to mi bolo inšpiráciou smiley ste super, díky!

1
2 reakce