Ahoj, systém společnosti Volotea mi nechce akceptovat kartu. Držela jsem se návodu, který je uveden u akce, ale přesto mi to kartu pokaždé zamítne. Nemáte tip, co s tím? Letenky z Athén na Sanotorini jsou za 10 éček prostě neodolatelné... Prosím o pomoc  .

Volotea - problém s platbou za letenky

Založila ve fóru Co se nevešlo

9 reakcí

Ahoj, systém společnosti Volotea mi nechce akceptovat kartu. Držela jsem se návodu, který je uveden u akce, ale přesto mi to kartu pokaždé zamítne. Nemáte tip, co s tím? Letenky z Athén na Sanotorini jsou za 10 éček prostě neodolatelné... Prosím o pomoc smiley

0

skus druhu kartu

0 Citovat

Jestli nemas jinou kartu, tak ja ti to koupím, normálně mi letenky po 5€ funguji. Zkus na bance zjistit jestli jsou povoleny internetové transakce, tam bude ten problem, jejich platební brána funguje bez problému.

0 Citovat

coby sa nedalo, dokonca aj listok na vlak sa da smiley aj ked u niektorych leteckych to nejde...mozu pozadovat kartu s ktorou bola letenka kupena, ale to sa Volotei netyka.

0 Citovat

Zkusila jsem i manželu kartu a rovněž nás to pošle do háje... Našel by se tedy někdo, kdo by mi pomohl?

0 Citovat

tka to si este nekupoval online listok na slovenske vlaky smiley

0 Citovat

Já měl mastercard a dokud jsem u Volotey měl zaškrtnutou Mastercard, tak také nešlo. Překlikni na tu druhou možnost, která neodpovídá Tvé kartě, třeba to pomůže smiley

0 Citovat

mohli ste tu Voloteu spomenut? Uz som zakupil 2 letenky (PRG-VCE a VIE-MRS, oboje oktober)...este ze nie pre mna smiley

0 Citovat

tak aj Nantes z Viedne pre mna smiley

0 Citovat

joj a akruat ten dobry termin na santorini 19-22 maj už maju len jedno volne miesto smiley

Tak nakoniec som ich využil aj ja na oktobrove Nantes z Viedne 6-9.10 smiley platba prebehla bez problemov..ale niečo podobne sa mi stalo u Eurowings,tiež mi nechcelo zobrat žiadnu kartu až nakoniec som to zaplatil cez PayPal

0
9 reakcí