Air Berlin je klasicka ci nizkonakladova spolocnost?  .

Air Berlin

Založil(a) ve fóru Letecké společnosti

Air Berlin je klasicka ci nizkonakladova spolocnost? smiley) Podla toho prosim admina o presun do prislusneho chlievika.

Ake su poplatky za platbu? Pr. za 2 letenky:
- Cez Pelikan napr., rezervoval som, platba prevodom, cena konecna 132 Eur.
- Priamo na stranke Air Berlin 97 Eur. Platit sa da kreditnymi kartami, napr. Visa alebo MasterCard. Aky je v tomto pripade poplatok navyse za taku platbu (Vise apod...), ak vobec je? Lebo Air Berlin pise Total price (vratane taxes, charges and fuel surcharge).
Len porovnavam, rozdiel by bol 35 Eur? Ci este nejaky ten poplatok prirataju?

0

Zmiatlo ma, ze na stranke Air Berlin pocas vyberu platby pisu Credit card. Ty si niekde nasiel poznamku ze "except if payment is made by debit card". Tak som to skusil a v pohode som rezervoval a uhradil debetnou Visa Electron, 2ks spolu za 97,2 Eur.
Velka vdaka Dave.

0 Citovat

Maj to při výběru letu dole v poznámce *


Tak hlavně že se zadařilo. Kam máte v Asii namířeno?

0 Citovat

Naozaj, je to tam. Pritom tie platby volaju Credit cards.
Odpoved v Qatar vlakne.

0 Citovat

Ahoj, muzete mi prosim poradit? mam koupenou jednosmernou letenku z vidne do heraklionu, v mailu mam psano ze mam 1 ks zavazadla zdarma, ale v podminkach spolecnosti je pod kolonkou JustFly psáno, ze clovek, pokud ma letenku v teto tride, zavazdlo musi doplatit. Dá se to nějak ověřit ve které třidě jsem a nebo mám jen věřit mailu že mám zavazadlo zdarma?
http://www.airberlin.com/site/landingpa ... p?LANG=eng

díky za pomoc

0 Citovat

Pokud se přihlásíš do manage my booking, tak zde bys měla info najít.

0 Citovat

Máte, prosím, někdo zkušenosti s webovým check-inem u AirBerlin? Je možný 30 hodin před odletem, ale je možné se odbavit rovnou i na zpáteční let? V FAQ jsem to nenašla... Ale i kdyby to nešlo, tak se to dá vyřídit z mobilu, jen takhle by to bylo pohodlnější... Díky moc!

0 Citovat

Zpáteční let je stále let, proto znovu 30h před odletem smiley

0 Citovat

Zní to logicky, když jsi to takhle napsal smiley Díky!

0 Citovat

Ahojte. Letím v pondelok s Air Berlin z Varšavy do Chicaga cez Berlín v FlyClassic Economy. Chcem sa opýtať ako je to s upgrade-om. Mám sa na neho pýtať už vo Varšave alebo až v Berlíne? A aká suma je taká, že to ešte za to stojí a oplatí sa to. A čo to vlastne všetko obnáša?
Úprimne, ide len o môj rozmar. Čítala som v nejakom článku tu na stránke, že niečo také je možné a že sa oplatí na to pýtať smiley
Ďakujem za odpovede smiley

0 Citovat

Je možné, že AirBerlin chystá expanzi do Prahy? Na mapce jsem nikdy PRG neviděl pokud si dobře vzpomínám.

http://www.airberlin.com/en/site/landingpages/map.php

0 Citovat

Air Berlin od 13. dubna zavádí novou linku z Prahy na berlínské letiště Tegel, bude létat každý den 3x denně s vrtulovým Saabem 2000.

Zdroj: http://www.prg.aero/cs/aktuality/aktuality/air-berlin-spoji-prahu-s-berlinem/

Tarify pro trasu PRG-BER jsou již v rezervačních systémech, cena zpáteční letenky je aktuálně 3.738 Kč.
Uvidíme, jaké ceny nasadí Air Berlin na letech do Severní Ameriky, Karibiku a vlastně po celé Evropě.

0 Citovat

Ahoj, letěl někdo s Air Berlin z Prahy do Asie (přes Berlín a Abu Dhabí)? Jaké jsou zkušenosti? Check-in, zavazadla, výběr sedadla... Pak také nabízejí jakési sázky pro upgrade do Business třídy nebo volné sedadlo vedle mého sedadla. Zkoušel to někdo? Díky

0 Citovat

Ahoj, co dodat? Check-in a vše okolo probíhá stadnardně jako u kohokoliv jiného. Prostě přijdeš na letiště a odbavíš se, sedadlo vybereš předem nebo poprosíš na přepážce.

Bidding o byznys je zajímavý, pokud máš kačku navíc, neváhej a zkus štěstí třeba jen za minimum bid.

0 Citovat

Let TXL-AUH A 332 ( seating za poplatek 24,99 jeden smer ) 2-4-2 sedadla. Let dopoledne a load factor 45 % Jidlo prumer. Zpozdeny prilet do AUH o 30 minut, Tudiz sprint kvuli letu do BKK.


Děkuji. Jaké jsou sedačky v ekonomické třídě? Na internetu je hodně stížností na jejich seat pitch, Air Berlin ho uvádí jako 30 palců oproti Etihad 32 palců. Lze natáhnout nohy pod sedačku předchozího pasažéra? Děkuji

0 Citovat

Mate nekdo zkusenost a tedy moznost porovnat jejich standard economy seats (pitch 30) vs XL economy seats (36) na trase do LA? Stoji ten priplatek za to kdyz uvazuju mych 190cm? smiley

0 Citovat

Moc s tím naděláš, se svými 197 cm výšky jsem přežil několik dálkovek v economy s BA, KL, AZ, LA, u nichž jsou mezery 31". A kdo přežije dálkovku v A330 od CEBU, ten si připadá v economy od BA o dost lidštěji smiley

0 Citovat

Já jsem jsem letěl s American Airlnes do Evropy přes noc. Rozteč sedaček byl 30 palců, nemohl jsem se tam vejít se svými 193 cm. Utrpení.
Proto jsem si koupil Xl seat u AirBerlin. Jedna cesta 80 EUR, takže 160 EUR-Je to hodně peněz, ale nelitoval jsem. Rozdíl byl znát a cesta byla mnohem pohodlnější. Je pravdou, že nějaké XL seaty byly volné, ale letušky tam lidi nepustili (museli jít na svoje původní sedačky).

0 Citovat

Dik za info, jojo chtej za to porad 80EUR. No nic za letenky jsme usetrili, za tu trosku pohodli to dame smiley

0 Citovat

Letos v lednu...trasa TXL-JFK. XL seat jsem si přilácel hned při koupi letenky na stránkách AirBerlin. Celkově za obě cesty 4000 Kč navíc.
Měřím 188 cm a na "standartní" sedačce zvládám s bídou let do Hurghady. Na XL sedačce jsem si doslova chrochtal. Další bonus bylo prázdné místo vedle.Cestující, kteří si po zavření letadla začali přesedávat na volná XL sedadla, byli vráceni zpět anebo jim bylo nabídnuto připlatit si těch 80 éček.Jinak servis na letu OK. Dvě jídla, pití neomezeně a i pivo bez limitů. Za mne "XL seat" palec nahorů.

0 Citovat

Případně můžete koupit XL seat za míle... Long-haul tuším 15.000.

0 Citovat

Air Berlin má ďalší super sunday. K dispozícii sú lety do USA. Ceny sú asi od 330€/spiatočne.

0 Citovat

A jo, já myslel, že hlavní předpoklad je vědět, že existuje něco jako Air Berlin... Taky existují stránky CL, kde je zvykem podávat konkrétní tipy a rady. Pokud s tím máš problém, tak nechápu, že se vůbec unavuješ, kvízy a vědomostní testy lze najít i jinde. smiley

0 Citovat

OK. Zkusil jsem ten tvůj konkrétní tip asi na 5 letů, ale v žádném jsem se nedostal pod 12k. Máš představu, kolik možných variant letů do USA AB právě teď nabízí? A jak dlouho může trvat, než člověk narazí na tu tvou? No nic. Tak tedy beru na vědomí, že AB nabízí lety do USA od 330E, fajn, díky za info.

0 Citovat

A to je fakt takový problém podívat se na jejich stránku? https://flights.airberlin.com/de-DE/flu ... h-new-york
Nějaké termíny tam přímo máš, nějaké další se dají dohledat. Na vojně jsi asi nebyl, že jo smiley

0