Novinka na léto 2015 - Heraklion HER - http://bit.ly/1pegChr  .

Aegean Airlines

Založil ve fóru Letecké společnosti

Novinka na léto 2015 - Heraklion HER - http://bit.ly/1pegChr

0

Super, konecne nejaka alternativa k tem zlodejum z nejmenovane spolecnosti s nejhorsim servisem a nejspinavejsima letadlama v Evrope smiley A nemusi se prestupovat v Atenach ! Prime spoje tim padaji o nejakych cca 50% z ceny.. smiley

0 Citovat

A pokud ma clovek v penezence spravnou platebni kartu, tak se daji tyto letenky sehnat pres ruzne prodejce jeste levneji. Napriklad pri platbe kartou American Express, nebo Visa Electron jsem nasel ceny jeste o 10% levnejsi nez co uvadi Dave.

0 Citovat

Těžko říct, co tím řečtí soudruzi mysleli ...

0 Citovat

Zdravím,

chtěla bych se optat na vaše zkušenosti s Aegean.
Konkrétně jak striktní mají pravidla na příruční zavazadla, konkrétně jak moc řeší rozměry?
Chceme si vzít batohy a u těch se velmi blbě trefuje do přesných rozměrů.
Předem díky:-)
K

0 Citovat

Neměj obavy, jsou celkem benevolentní, nezažil jsem nějaké přeměřování a vážení. Pokud nebudeš tahat velkou krosnu s hliníkovými výztužemi nebo loďák, který se nevejde do binu, tak buď v klidu smiley

0 Citovat

Ahoj, nevíte jestli Aegean zajišťuje při 18+h stopoveru hotel zdarma ? Nikde jsem to nenašel... a nikdy jsem s nima neletěl.

Díky
Nemenuj

0 Citovat

urcite nie. Mam pocit ze jedine TAP v Lisabone taketo nieco ponuka a aj to treba vyziadat pri kupe letu. Ak aerolinka nieco taketo v sucasnosti ponuka, tak zvycajne su tam velmi specificke podmienky ako bookovacia trieda a neexistujuci skorsi pripoj.

0 Citovat

Přesně tak, žádný hotel aerolinka nezařizuje. Měl jsem s nimi 23h stopover v rezervaci.

0 Citovat

Ahoj, díky za reakce. Radši si najdu přímý let.

Nemenuj

0 Citovat

Dobry den,
dva roky po sobe jsme leteli primym spoojenim Aegean Airlines do Heraklionu za ani ne 3tis za letenku. Letos se mi nedari prime spojeni najit. Da se nekde zjistit, jestli budou pres leto letal primo??
Je vubec sance se tam za takoveto penize opet dostat??

Dekuji moc!
Michaela

0 Citovat

V Aegean Airlines asi ještě nikoho nenapadlo, že by si u nich někdo mohl chtít koupit multi segment letenku, nebo aspoň udělat si stopover v Aténách (jak to nabízí výše zmiňovaný TAP Portugal při letech přes Porto nebo Lisabon). Pořád mě odkazovali na svou hyper super funkci multi city. Přitom na palubě dle vlastních slov propagují řeckou kuchyni (jídlo v ceně i nejlevnějšího tarifu bez kufrů). Já bych si tedy raději dal řecké jídlo přímo v Řecku. smiley Nicméně slíbili, že podnět předají Customer Relations.

0 Citovat

Jak dlouhý stopover myslíš? Bezproblému se dají najít 24 hodinové, které jsem už i využil. Hledám to většinou přes momondo.cz, který takové dokáže najít. Každopádně Aegean pro mě bezkonkureční. Nabízí hodně zajímavé letenky po evropě za skvělé peníze. Navíc i pěknou porci mil do *A.

0 Citovat

zaklad - nepozeraj multicity primarne na strankach leteckych spolocnosti, ale cez OTA - skus tvoju poziadavku prehnat cez momondo, kayak a pod a mozno sa dopracujes k zaujimavym vysledkom.

0 Citovat

Dobrý den,
chtěl jsem se zeptat mimo téma.
Když jsem si koupil přes zprostředkovatele letenky a nekoupil jsem si místenky které mi nabízeli.
Kdy se dozvím jaké místa vlastně dostanu přidělené. Zatím jsem jen létal po Evropě (Raynair,Wizz Air a Easy Jet... a tam jsem
se odbavoval on line. Letíme mimo Evropu.

Děkuji za odpověď,

David

0 Citovat

tak tvarme sa ze si kupil letenky s Agean Airlines, ked si to uz sem supol smiley budes si normalne moct urobit online checkin (zvycajne 24 hodin pred odletom), alebo ti "miestenky" priradia na letisku pri checkine, samozrejme zdarma.

0 Citovat

Děkuji, ne ne přes Goto gate.

0 Citovat

to bol len priklad smiley

0 Citovat

A když mám jen malé zavazadlo (batoh) tak tak se budu muset asi odbavit 24 hodin předem
na stránkách letecké společnosti.

0 Citovat

nebudes, u normalnych spolocnosti je online checkin dobrovolny. Ale ked mas teda len maly batoh, tak aspon sa vyhnes cakaniu na checkine.

0 Citovat

Tak jestli jsem to pochopil tak mi taky můžou přidělit sedadla až při kontrole lístku a dokladu totožnosti při vstupu na palubu.

0 Citovat

Bud si udelas checkin dopredu a dostanes sedadla rovnou pri checkinu, nebo dorazis s obcankou na prepazku na Ruzyni a dostanes mista pridelena od tety na prepazce - je to uplne stejny jako lowcost akorat s tim rozdilem, ze za checkin na letisti neplatis.

Jinak pokud jedes s velkym zavazadlem a nejses nijak fixovanej na konkretni misto tak si to klidne vyres az na letisti - bohuzel i Aeganem litaj klienti cestovek (tzn. lidi co neumi ani slovo anglicky) a stoupaji si do fronty pro online checkin - a bohuzel Aegan nema nikoho kdo by cestujici smeroval do spravne fronty.. smiley

0 Citovat

Ahoj,děkuji ne letíme jen s batohem a když jsem najel na stránky letecké společnosti na checkin tak je tam napsané 24 hod. před a 90 min.
před odletem tak to je asi to ,že se odbavím před odletem.
Anebo jak potom říkáš přímo na letišti u přepážky.

0 Citovat

Dobry den, da se nekde zjistit, zda budou letos v lete opet letat Aegean z Prahy na Kretu primo? Dva roky po sobe jsme s nimi takto jeli a letos mi to zatim ukazuje vsechno s prestupem.
Dekuji
Michaela

0 Citovat

Ahoj, mám možná trošku hloupou otázku, ale přesto se zeptám. Za 14 dní mám letět s Aegeanem s přestupem v Aténách a přišel mi email, že můj let v Aténách posunuli o 24 hodin tudíž bych čekal 27 hodin v Aténách na letišti. Mám nárok na kompenzaci a hotel od Aegeanu? Předem díky za info.

0