Náhodou jsem natrefil na zpáteční Praha-Bangkok za 11 607 KČ na atraktivní termín 22.4.-11.5. (zahrnuje dva české svátky). Není to poprvé, co mě Ukrainské aerolinie překvapili levnou letenkou. Nestálo by za to je prostudovat a zjistit, co mohou nabídnout do různých destinací? .

Ukraine International Airline

Založil(a) ve fóru Letecké společnosti

Náhodou jsem natrefil na zpáteční Praha-Bangkok za 11 607 KČ na atraktivní termín 22.4.-11.5. (zahrnuje dva české svátky). Není to poprvé, co mě Ukrainské aerolinie překvapili levnou letenkou. Nestálo by za to je prostudovat a zjistit, co mohou nabídnout do různých destinací?

0

Jen jestli neni dobra cena na ukor bezpecnosti smiley

0 Citovat

a dodrzuji smiley

0 Citovat

Právě neodůvodněná nedůvěra v Ukrajinský aerolinky a dost klesající hřivna by mohli vyprodukovat nějakou dobrou příležitost pro nás zákazníky. Jen si myslím, že by stálo a to, aby se někdo, kdo se v tom vyzná, jestli u nich nejsou ještě výhodnější letenky.

0 Citovat

Kombinace na BKK zatím dle Matrixu nefungují.

0 Citovat

ahoj,

zrovna zitra letim s UIA do Bangkoku, pres Prahu - Kyjev - BKK...

Strach mám také, ale ten bych jela s jakoukoliv leteckou společností.

Co mne zneklidnuje, je to, že letim v 14:15 a nelze provéz online check in. Avizují, že je možno již 23h před odletem... A NIC!!!
Má s tím někdo prosím zkušenost??

Díky za info.

Tatoom

0 Citovat

Neměl bych vůbec obavu s nima letět, ty standardy musí dodržovat, jinak by měli pro lety evropských zemí utrum. Už jsem letěl se zkrachovalým Aerosvitem a taky to bylo v normě. Spíše bych měl strach, zaplatit si letenku nějak dost předem, jak to často dělám, celá hospodárka Ukrajiny je "cugrunt" a jeden nikdy neví smiley...ale tak padnout svou jedinou vyznamnější společnost snad případně jen tak nenechají.

0 Citovat

porovnejte bezpecnosti predpis před startem při instrukci a pak letadla při startu - jejich personal na vse pece - zamerte se na to a uvidíte - a to nechci pomyslet na nouzove stavy

0 Citovat

Jak je vidět, asi neuškodí sepsat edukační příspěvek na téma "bezpečnost aerolinek v evropě".. Všichni splňují stejné podmínky a standardy. Ano, někdo přijede ve ferrari, někdo v octávce. Nicméně je potřeba pochopit rozdíl mezi bezpečností a luxusem.

0 Citovat

To tu opravdu chcete tvrdit, ze vsechny aerolinky v Evrope jsou stejne bezpecne? Ja nevim jestli to jen hrajete, nebo jste opravdu tak mimo smiley a nemyslim to nijak zle, nebo urazlive smiley A btw. o luxusu tu nepadlo ani slovo...

0 Citovat

Všechny společnosti nejsou stejně "bezpečné".. Ale všechny společnosti dodržují minimální bezpečnost, kterou nařizuje Evropský parlament.
Tzn., máš tu závazná pravidla, která prostě musí všichni dodržovat. A věř mi, žádná logicky uvažující společnost nevynakládá víc finančních zdrojů na aktivity, které logicky peníze nevrací. Otázkou je, čím chceš tu bezpečnost hodnotit. Novějšími letadly, více letušek na palubě? Opravdu neexistuje možnost, aby se na evropském nebi objevila aerolinie, která není bezpečná!

PS: Co je vlastně ta bezpečnost = řízení rizik na takovou míru, která je ještě z pohledu aerolinky efektivní.

0 Citovat

ahoj, chci se zeptat zda jde nejak udelat seating na netu ale tak aby jsem si nemuseli tisknout palubky tzn. aby nam je vytiskli az kdyz budem odevzdavat kufry, nebo maji UIA nekde kiosek k odbaveni ? diky smiley

0 Citovat

Kiosek není, lze udělat tedy i online check in s tím, že si necháš vytisknout palubky i na letišti.

0 Citovat

ok, děkuju smiley

0 Citovat

Ode dneška do 19.11. by měla probíhat narozeninová slevová akce 23%, kdyby někdo na něco zajímavého narazil dříve, dejte vědět smiley

http://www.flyuia.com/eng/company/ukrai ... category=1

0 Citovat

Ahoj,
v červenci se chystám na Ukrajinu a mám dotaz.


Pokud si zadám letenky z Prahy do Kyjeva vyjede mi cena cca 3500 Kč jednosměrná
Když si vyhledám letenku z Prahy do Istanbulu přes Kyjev je pouze za 2100 jednosměrná.
Lze to zneužít tak, že poletím pouze do Kyjeva a let do Istanbulu nenastoupím?

Má někdo s tímto typem podvádění zkušenosti?

Díky

0 Citovat

hej da sa to, ale najlepsie teda zobrat iba prirucnu batozinu, po prilete opustis Boryspol a vybavene.

0 Citovat

A s odbavenym? Kdybych v Praze řekl, at mi to pošlou jen do Kyjeva?

0 Citovat

no to ti neporadim, jedine ze ak by si mal dlhsi prestup, tak asi by to mohli zovlit. Prip. v Kyjeve "zmeskaj" prestup a batozinu musia z lietadla vylozit.

0 Citovat

Zvol si multi-city a odlet do IST dej na další den (jako by jsi chtěl stop-over v Kievě). Odbavit si ho nech jen do KBP, argument - jdeš přespat na hotel a potřebuješ věci.

0 Citovat

Díkes,
mimochodem nelze ten stoover zvolit třeba na 3 týdny? Abych se potom vlastně "zadarmo" podíval i do Istanbulu a koupil si rovnou zpáteční letenku?

0 Citovat

Pročítal jsem to tu, ale přesto se zeptám. V neděli letíme do Dubaje s mezipřistáním v Kyjevě. Letenky jsem kupoval přes Pelikána. Mám si udělat online check-in (jak z Prahy do Kyjeva, tak z Kyjeva do Dubaje) - lze min.3 dny před odletem a nebo mi stačí, když půjdu s elektronickou letenkou od Pelikána na letišti k odbavení a tam mi letenky vystaví? Předem díky. Jsme zvyklí létat nízkonákladovkama, tam už to máme zmáknuté, ale teď si nejsem úplně jistý smiley.

0 Citovat

Stačí na letišti smiley

0 Citovat

Naservíroval jsem si na léto letenku na velmi raritní lince z jednoho zapadlého ukrajinského města Vinnycja do Varšavy, VIN-WAW
Letištní Терминал bude zajímavý návrat do minulosti smiley

0 Citovat

To vypadá jako vchod do školy s nápisem ve photoshopu smiley

0