Norové začali prodávat letenky na linkách Oslo, Kodaň, Helsinky, Stockholm, Trondheim nebo Goteborg - New York či Bangkok. Ceny jsou více než služné, ale bohužel je server absolutně přetížen a nejde se dostat k rezervacím! http://www.norwegian.com/en/  .

Norwegian

Založil ve fóru Letecké společnosti

Norové začali prodávat letenky na linkách Oslo, Kodaň, Helsinky, Stockholm, Trondheim nebo Goteborg - New York či Bangkok. Ceny jsou více než služné, ale bohužel je server absolutně přetížen a nejde se dostat k rezervacím! http://www.norwegian.com/en/

0

mě spíš než letenka zajímá to ubytování, jestli teda to norsky napsané dole znamená sleva až 50% smiley

0 Citovat

Tak web už běží, je tam pár jednosměrnejch letenek za 120€ , ale nejdou zkombinovat ! smiley

0 Citovat

Ahoj. Po dlouhé době jsme se rozhoupali a zakoupili letní letenky z Mnichova na Tenerife. Mám zkušenosti z low-costama, ale tady se nemůžu dopátrat pár detailů a požádal bych o radu.

1) Máme krom příručních zavazadal jedno odbavené. Neví někdo jak to mají Norwegian zařízené:, nejlépe přímo Mnichově? Četl jsem o kiosku, viděl ho i na ruzyni, ale popravdě moc nevím jak toto funguje.

2) Nedopátral jsem se on-line check-inu. Přišly mi jen QR kódy do mobilu v aplikaci Norwegian. Budu potřebovat ještě nějaké papírové letenky, palubní vstupenky? Nebo postačí kódy v mobilní aplikaci?

3) letíme 2 dospělý a dvě děti. Mají Norwegian free seating? Nechtěl jsem platil 11eur za rezervaci sedadla v jednom směru.

Díky moc za všem za rady.
Libor

0 Citovat

Ahoj, o vikendu jsem s nimi letel (sic z Prahy do Stockholmu), ale nektere otazky snad zodpovim (kladl jsem si je pred cestou taky...)

meli jsme pouze prirucni zavazadla, ale postup bude , tipoval bych, obdobny

ad2, ad3) na prepazce stacilo nadiktovat jmeno / ukazat kod z app a vytiskli nam letenky - mista jsme meli na vyber (usetrili jsme tim poplatek za rezervaci sedadla a nakonec stejne sedeli vedle sebe smiley), free seating podle me neni.

Na palube potesi wifina smiley

0 Citovat

Ahoj, o víkendu letím s Norwegian z Prahy do Stockholmu.. Neporadil by mi někdo, kdo má zkušenost, jestli Norwegian nějak řeší velikost příručního zavazadla? Povolené rozměry jsou 55*40*23cm...nicméně moje zavazadlo má cca 56cm na délku a nerada bych kvůli centimetru navíc platila za odbavení smiley

Díky za rady!
Lucie

0 Citovat

Opravdu se ten centimetr silou nezmenší? smiley

0 Citovat

Norek je nově k dosažení na matrixu v podobě longhaulů.

0 Citovat

Loni 4 lety a nikde to vubec neresili,Norweg je spr smiley centimetr by prosel bez problemu i pri mereni smiley

0 Citovat

Nová linka: Kodaň - Bangkok - http://www.mynewsdesk.com/uk/norwegian/ ... ok-1030352

0 Citovat

Ahoj, chci letět na Kanáry z Německa a potřebuju sebou 20kg zavazadlo ... je v tom nějaký háček? Nebo stačí zadat tarif "LowFare+"? ... díky

0 Citovat

Stačí v dalším kroku přihodit zavazadlo. smiley

0 Citovat

Díky, je to jednoduchý smiley ... pak poreferuju

0 Citovat

Dobrý den cestovatelé,

chtěl jsem se zeptat, jestli by nebyl problém, když bych měl v letadle v příručním zavazadle sekyrku nebo nůž (na kempování), plynový vařič (kartuši) a flašku s pitím (možná i nějaký alkohol smiley )? Porom, kdybych překročil limit 10 kg, tak bych musel doplácet, nebo kdyby to bylo jenom o 0,5kg, tak jestli by to prošlo? A ještě jeden dotaz, když si koupím letenku na pelikanovi, tak jestli nebude žádný problém, nebo si ji koupit přímo u norwegian? Radši bych preferoval pelikána, protože to je česky smiley , ale to bych už nějak vyřešil.

0 Citovat

To je pokus o předčasný aprílový vtípek?


0 Citovat

O ftípek se bohužel nejedná... V létání nejsem zkušený a raději se zeptám, než abych měl nějaké problémy...

0 Citovat

Plyn nikdy, sekyrku do odbaveného zavazadla.

0 Citovat

Na jednom brazilském letišti jsem viděla i upozornění, že do příručního zavazadla nepřísluší radioaktivní substance. Tohle je cajk smiley

0 Citovat

Super, díky za informace smiley

0 Citovat

Zdravím,

potřeboval bych poradit se změnou rezervace data letenek do Osla. Původně letenky stály 183.8 EU a teď když chci změnit datum, ukazuje mi to Changed price (incl. taxes and charges) 231.20€. Moje otázka zní, jestli mi původních již zaplacených 183.8 EU vrátí a já zaplatím 231.2 EU (to znamená 47.4 EU rozdíl) nebo je toto cena navíc ke změně letenky? Nikdy jsem změnu rezervace letu nedělal, proto se možná tak blbě ptám smiley Děkuji za odpověď.

0 Citovat

Pokud se na tu změnu dívám selským rozumem a ceníkem Norwegianu, tak jen za změnu se platí 45 € za let a pasažéra, v tvém případě tedy 180 €, zbytek je rozdíl v ceně nové a původní letenky, ale podle screenu to tak nevypadá. Každopádně počítej s tím, že ta celková částka bude k úhradě smiley

0 Citovat

Hmm, to jsem si bohužel myslel smiley Ještě mám tedy dotaz jak mám chápat Refund charge 6 EU. Mohl bych tedy rezervaci zrušit za 24 EU nebo to je úplně něco jiného? V Reservation Details totiž na možnost zrušení rezervace nejde kliknout jak je vidět na obrázku.

0 Citovat

Koukám, že u "konkurence" ti poskytli naprosto fundovanou odpověď smiley Vyhodit a koupit nové! Je to opravdu tak, málokdy se vyplatí jakákoli změna smiley

0 Citovat

Děkuji všem za snahu a ochotu při řešení mého problému. Nakonec letenky měnit nebudu a do Norska pojedu i když se mi to vůbec nehodí smiley Ještě jednou díky.

0 Citovat

Mám podobný problém jako Honza111. Ale ani po přečtení vašeho rozřešení z toho nejsem moudrá smiley
Narozdíl od Honza111, chci změnit pouze zpáteční cestu. Změna za jednoho člověka by měla být 45eu, jak už se tu psalo, a stejně mi to nabízí jen letenku za 85eu. Tedy jen o 4eu méně, než kdybych kupovala úplně novou... nechápu. Původní letenka stála 49eu... jsem z toho jelen a ani nemaj nikde žádnej mail, aby se člověk zeptal...

0