Jakou máte zkušenost s Air China? Našla jsem jen šílené recenze. Máme rezervované úžasně levné letenky do BKK, ale nevíme, zda je vzít...v recenzích je, že personál nemluví anglicky, špatné jídlo, špinavé WC, obrovská zpoždění v Pekingu. Jedeme na dovču se 2 malými dětmi, tak abychom to zvádli. Na přestup v Pekingu je jen 1 h (což by při těch zpožděních nemusel být problém). Jak to prosím je, pokud na letišti při přestupu nestihneme letadlo? Dají nás do dalšího, nebo se musí koupit další letenka? a co odbavení zavazadel? Prý se musí vyzvednout při přestupu a znovu odbavit. To bychom potom neměli šanci stihnout přestup. Třeba toto všechno není pravda, ale dobrých recenzí mají opravdu málo  .

Air China

Založila ve fóru Letecké společnosti

Jakou máte zkušenost s Air China? Našla jsem jen šílené recenze. Máme rezervované úžasně levné letenky do BKK, ale nevíme, zda je vzít...v recenzích je, že personál nemluví anglicky, špatné jídlo, špinavé WC, obrovská zpoždění v Pekingu. Jedeme na dovču se 2 malými dětmi, tak abychom to zvádli. Na přestup v Pekingu je jen 1 h (což by při těch zpožděních nemusel být problém). Jak to prosím je, pokud na letišti při přestupu nestihneme letadlo? Dají nás do dalšího, nebo se musí koupit další letenka? a co odbavení zavazadel? Prý se musí vyzvednout při přestupu a znovu odbavit. To bychom potom neměli šanci stihnout přestup. Třeba toto všechno není pravda, ale dobrých recenzí mají opravdu málo smiley

0

Kufry odbavia az do BKK, aerolinka je to myslim standardna, nieco ine su recenzie na medzinarodnych letoch a na vnutrostatnych (rok som zil v Cine, tak ich mentalitu a cestovne navyky poznam smiley). Ak nestihnete prestup, daju vas do dalsieho letu.

0 Citovat

Tak to jsem ráda, mám zkušenost, že i s nejlepšími aerolinkami nám pokaždé ztratili kočárek, batoh, nebo bylo např. 10 h zpoždění a uletěl nám další spoj apod., tak snad toto nebude o nic horší a dáme to v pohodě smiley . Nějak rozmlsaní nejsme smiley

0 Citovat

Zdravím,
má někdo zkušenost s vystavením e-letenek u této společnosti? Kupoval jsem tři do BKK, ale nedostal jsem zpětně žádný "confirmation email" s vystavenými letenkami ani fakturu o zaplacení. Nicméně v Booking details mám status změněn na Paid a přiděleny čísla e-ticketů. Stačí to nebo urgovat potvrzení?

0 Citovat

nemas to v SPAMe? ked mas etickety tak je vsetko OK

0 Citovat

Ne,kontrolováno. Jde o to, že v Bookingu mají psáno "Air China will send you an email with the Ticket Number to confirm that your ticket has been issued. If you do not receive the email, please contact Air China's local representative office". Zkoušel jsem pár jejich mailových adres, ale bez odezvy.

0 Citovat

Kupoval som na airchina.de, mail prisiel behom par minut...

0 Citovat

Viem, že je ešte skoro, ale nevie niekto kedy približne zvykne Air China dávať summer schedule?

0 Citovat

Včerejší let z Pekingu do Vídně s Air China byl klidný,ale pobavil nás výběr filmu v letadle smiley smiley

0 Citovat

Vtipné.. smiley Takže jinak se to dalo? Čekají nás s nimi 4 lety, mimo jiné i Vídeň- Peking.

0 Citovat

Leteteli jsme Viden-Peking-Bangkok pres silvestra.
Vsechny lety byly standartni. Dokonce i jidlo bylo dobre a cinske vino Great Wall take pitelne smiley
Neni se treba bat.
Online-check in - je potreba se obrnit trpelivosti, ale funguje...
Pokud mate dlouhy layover v Pekinngu doporucuji vyuzit hotel zdarma, ktery Air China nabizi - je potreba nahlasit par dni pred odletem.
Je dobre se par hodin prospat a pak vyrazit prozkoumat Peking...

0 Citovat

Máme v Pekingu jen hodinu čtyřicet na přestup do Hongkongu, takže se spíš budem modlit, ať nemají zpoždění. Jinak díky za info, jsem ráda, že to není až taková hrůza, jak všude píšou. smiley

0 Citovat

do hongkongu to lieta z pekingu castejsie ako chodia busy/vlaky praha bratislava, takze to nie je az take zle, keby sa zmeskal pripoj smiley (az na mozne komplikacie s bagazou)

0 Citovat

Let Viden-Peking-Manila a zpět byl v poho. Dost místa na nohy,servis na palubě taky o.k, pouze letušky se ani neusmějou a je tam i na mě dost zima.Činani letici snami nesundavaj ani zimní bundy a sedí v tom celou cestu. 15 hod přestup v Pekingu jsme využili k naštěvě Zakazaného města a centra.

0 Citovat

Letěli jsme předloni kolem Vánoc Vídeň-Peking-Singapur Bangkok-Peking-Vídeň a stěžovat bych si mohl jedině na to, že jedno ze všech jídel, co jsme dostali, nemělo vůbec žádnou chuť (no aspoň nemělo nějakou hnusnou smiley ) a také, že když člověk napíše na nejbližší zastoupení (máme zkušenosti s Vídní i Frankfurtem), tak ho buď rovnou odkážou na telefonní linku nebo něco naslibují a pak se neozvou. Naštěstí jsem si ještě před koupí letenek na své dotazy zvládl odpovědět sám smiley Jinak nevím, jak to mají teď, ale tehdy mi nešlo zaplatit debetní kartou, našel jsem jen nějakou ne úplně určitou zmínku tuším na filipínské verzi jejich webu, že to nejde.

0 Citovat

Da se u Air China udelat seating? Nebo je potreba vybrat sedadla az na letisti pri check-inu?

0 Citovat

Dal se udělat předem. Jinak za tu cenu dobrý, ale bilance u Air China je jeden zničený kufr cestou tam a druhý cestou zpět ;-)

0 Citovat

Ahoj...mám takový dotaz...nevíte někdo zda je možné si vzít sebou na palubu do příručního zavazadla vybavení s outdoorovou kamerou ( stativ, selfie tyč, atd. ) ??

0 Citovat

Áno, selfie tyč sa priznávam aj ja som bral a statív taký len malý.

Edit: ale prečo je táto otázka v téme Air China...

0 Citovat

Děkuji.Ptal jsem se právě tu protože s touto společností poletím za nějakou dobu na Filipíny. A nikde jsem nenašel na jejich stránkách tyto věci jako zakázané tak jsem se chtěl raději přesvědčit jestli s tím má někdo zkušenost.

0 Citovat

Letecká spoločnosť o tom nerozhoduje. Kontroluje ťa letisko, nie pracovník aerolínií.

0 Citovat

Máte někdo zkušenosti s online check-inem přes mobilní aplikaci Air China? Registrace přes aplikaci je možná pouze pro čínské tel. čísla, ale je to možné obejít tak, že se registruji přes jejich německé stránky a pak už je možné se přihlásit v jejich Android aplikaci. Otázka je, může být nějaký problém v tom, že jsem to tímhle způsobem obešel nebo by to mělo být bez problému? Odlétat budu z Frankfurtu.

0 Citovat

Ahoj. Letím z Air China z Mnichova přes Peking do Bangkoku . Dočetl jsem se, že pro přestup v Číně není potřeba vízum tak si to chci jen potvrdit. Dále jsem někde četl (ale už nevím kde) že je nutné zavazadla při přestupu znovu odbavit?

0 Citovat

Ahoj vízum v tomto případě nepotřebuješ pokud bude přestup kratší než 72 hodin. Zavazadla není nutné znovu odbavit, udělají to zaměstnanci letiště. Pokud máš přestup více než 6 hodin, je možné dostat od AirChina hotel, případně salonek, kde ale kromě Coca Coly, kafe a chipsů není nic. Pokud máš ale na přestup více hodin a je to přes den, tak raději doporučuji návštěvu Pekingu.

0 Citovat

Mám stejný problém jako koneky, potvrzující e-mail nedošel, na hotline se nemůžeme dovolat a na e-maily nikdo nereaguje. Nemáte s tím někdo zkušenost? Též se nám u letenky zobrazuje payment status: paid, ale potvrzení nemáme. Ve spamu není. Díky všem za každou radu!

0