Otevren booking pro letni sezonu 2016 - ceny od 49e oneway.. EDIT: Praha - Istanbul..  .

Pegasus Airlines

Založil(a) ve fóru Letecké společnosti

Otevren booking pro letni sezonu 2016 - ceny od 49e oneway..

EDIT: Praha - Istanbul.. smiley

0

Ahoj, nevíte někdo, jestli jídlo stojí stejně jako přes internet, když si ho koupím až na palubě letadla? Nebo tam je nějaká sleva, když to kupuju předem online přes jejich stránky? Díky smiley

0 Citovat

Cena byla stejná (v květnu)

0 Citovat

Nestalo se také někomu, kdo kupoval v poslední době letenky od PGS, že mu volali a ptali se na údaje o platbě? Minulý týden mi někdo volal z čísla +908882281212 (Turecko?) a ptal se na moji platbu za letenky, zda proběhla v pořádku, zda mi banka poslala security code, jestli mi odečetli správnou částku, kolik to bylo. Vesměs jsem jim nic neřekla, protože mi to přišlo dost podezřelé, tak se ptám, jestli je to normální... na závěr mi tedy řekli, že rezervace je v pořádku, ale si pravděpodobně budu muset vzít svojí kreditku s sebou na letiště...

0 Citovat

Mne volali tiež, povedal som im vcelku dosť (na nič vyslovene citlivé sa nepýtal), tiež nakoniec povedal, že ok. Trochu ma to vystresovalo najprv, keďže je to o letenkách do Iránu smiley

0 Citovat

Ahoj,

mám na vás takový zapeklitý dotaz. Co se stane, když se neproletí všechny segmenty s Pegasus? Představte si, že jsem letěl segment 1.,2, a pak chci letět až 4tý. Vím, že u klasických aerolinek, by mi poslední propadl a nikdo by se se mnou nemazal. Pegasus je ale nízkonákladovka, tak nevím, jestli jim to není jedno. Jinak letenka je koupená přes Pelikána a všechny lety jsou vystaveny na jednom papíře.

Kdybych si měl tipnout, tak si myslím, že bude poslední segment odmítnutý.

Každopádně bych se chtěl zeptat, jestli už někdo tento problém s Pegasusem neřešil.

Díky

0 Citovat

Dokáže někdo přelouskat podmínky této akce? http://www.flypgs.com/kampanyalar/2112/ ... nyasi.aspx

0 Citovat

Akcia vyzerá na pohľad super hodili by sa mi lacné letenky niekam do strednej Ázie.smiley Kuknem sa na to ešte keď prídem do práce smiley

0 Citovat

Potřebuji kopat kanály pro nákup vstupenek, ve kterém volné vstupenky?


To jsem opravdu zvědav, jaké jsou podmínky akce... smiley

0 Citovat

Google translate tomu moc nedal, skúsim kamarátku čo vie po Turecky smiley

0 Citovat

No, pokial tomu spravne chapem tak je to 1+1 letenka zadara. V skratke - kupis cez ich online aplikaciu medzi 3-17.dec letenku najneskor na 29.10.2016 tak dostanes kod na letenku zadarmo, ktoru si mozes preletiet do 26.3 (mimo datumov 31.12-3.1, 22.1-24.1, 29.1-31.1 a 5.2-7.2). Prvych 100k.

Detaily konzultujte so slovnikom http://www.seslisozluk.net , je tu pre vas 24/7 smiley

0 Citovat

http://www.flypgs.com/en/campaigns/2113 ... ckets.aspx smiley

0 Citovat

çok sagol, Dave. smiley

0 Citovat

Ahoj všem, nevíte někdo, proč Pegasus přestal nabízet letenky na Kavkaz, do Minerálních Vod?

0 Citovat

Cau, chci se zeptat, zda se vyplati registrovat se u Pegasu? Jsou z toho nejake znatelne vyhody, vyuzivate nekdo to clenstvi? Predem diky! P.S. Diky moc, Dave, za tip na letenky do Gruzie (pokud zabrousis i do teto diskuze:-) )! Cerven koupeny na tyden, skvely!

0 Citovat

Jako každý bezplatný klub má smysl smiley jen u Pegasusu se asi odměny nedočkáš, neboť body lze směnit jen za letenky.

https://www.flypgs.com/en/plus

0 Citovat

dobry večer, do mail mi prislo toto :
Dear Guest;PC 453 from Istanbul to Prague on the 10.05.2016 has been cancelled. Please contact Pegasus call center + 90 850 250 67 02 for changing or cancelling your booking.Thank you for your understanding.Sincerely,
Pegasus Airlines Customer relation

jak sem pochopil neni to u pegasu zas takova vyjimka, lec co se tyka zařizování letenek sem celkem zelenáč, takže podobnou situaci řeším poprvé... jediné řešení je zavolat na to turecké číslo a domluvit se na nahradni let? diky

0 Citovat

este je jedna moznost, ktoru ponuknem exluzivne len na tomto fore smiley
osobna navsteva na tejto adrese: Aeropark Yenişehir Mah. Osmanlı Bulvarı
No:11/A 34912 - Kurtköy / İSTANBUL

0 Citovat

Ahoj, rad bych pozadal o pomoc. Mame koupeny letenky PRG-SAW-TBS a zpatecni BUS-SAW-PRG na cerven. Bohuzel nam Pegasus zrusil let BUS-SAW (nikoli vsak SAW-PRG). Mame nejake pravo na kompenzaci? Dost nam to komplikuje cestu smiley a jestli se nemylim, tak se toto netyka Evropskeho leteckeho prava smiley Predem dekuji za odpoved a snad se necoho dobereme smiley

0 Citovat

ak je to na jednej letenke, tak tam zavolaj, mali by nejake ine trasovanie navrhnut

0 Citovat

Já mám zrušené 3 ze 4 letů.. Nevím co budu dělat smiley

0 Citovat

preto tam najlepsie zavolat, z Tbilisi a Trabzonu lieta, tak mohli by ste sa dohodnut na takejto alternative. Prip. zrusit cele s vratenim penazi.

0 Citovat

Přesměrují tě kam budeš chtít, i návrat do VIE atd., snaží se vyjít vstříc.

0 Citovat

Také mi zrušili odlet z Kutaisi - zavolal jsem tam a dohodl si odlet následující den z Tbilisi.
Pozitivní na tom je, že mám pro Gruzii den navíc.

0 Citovat

Letel jsem minuly tyden s PC PRG-SAW-FRU. Let PRG-SAW hodinu sekeru. v Istanbulu jsme nestihli prestup na let do Bishkeku. Linka leta jen 1x denne. Boarding skoncil asi 5 min pred nasim prichodem na gate. Planovany odlet ve 20:10, letadlo nakonec odletelo ve 21:53 ze SAW, takze vice jak hodinu a 40 min sekeru na odletu, ale nas nepustili ve 20:10 na gatu do letadla. Prej je let uzavreny. Dostali jsme hotel sice, ale museli 24 hod cekat na dalsi let. Tim padem nam to narusilo program a taky jsme museli kupovat nove letenky Bishkek-Osh.

Pri ceste nazpet jiz vsechno v poradku. Ale jak jeden kolega rika, pokud vsechno u Turku funguje, tak jak ma, tak je vsechno OK, ale kdyz se neco pos**e, tak se na vas kazdy vykasle a jeden se vymlouva na toho druheho a posilaji vas od okenka k okenku a od prepazky k prepazce. Proste nekompetentni spolecnost. Ikdyz ze SAW se slo dostat do Bishkeku ten vecer jinak s jinymi spolecnostmi, tak tom nechteli ani slyset. Pro me je Pegasus jasne NE pro budouci lety.

0