Ahojte, cestujeme do Vietnamu a planujeme par vnutrostatnych preletov. Na lety ktore by sme potrebovali najlacnejsie vychadza VietJetAir. Vyzera to ze zoberieme ich. Mate s nimi niekto skusenost? Na internete citam rozne recenzie ale to asi rovnako ako na vacsinu aeroliniek tak ma zaujima ci ma niekto osobnu skusenost. Dakujem za tipy. .

VietJetAir

Založil ve fóru Letecké společnosti

Ahojte,

cestujeme do Vietnamu a planujeme par vnutrostatnych preletov. Na lety ktore by sme potrebovali najlacnejsie vychadza VietJetAir. Vyzera to ze zoberieme ich. Mate s nimi niekto skusenost? Na internete citam rozne recenzie ale to asi rovnako ako na vacsinu aeroliniek tak ma zaujima ci ma niekto osobnu skusenost. Dakujem za tipy.

0

Minulý rok jsem s nimi letěl z Bangkoku do Saigonu. Vše bylo bez problémů.

0 Citovat

Cestoval som s nimi minuly rok a bez problemov. Len si pamatam, ze ich web bol hrozny, booknut tam let bolo utrpenie.

0 Citovat

pokouším se o letenku z Hanoje do Da Nangu...............marně, už jsem se probojovala až na konec................neustále mi to vrací kartu
telefonovala jsem do banky, tam je vše v pořádku.......prý mám kontaktovat obchodníka ??!!

0 Citovat

už jsem zkusila...............pořád stejné

ale je to na 1.11....................nemůže to být tím............že je to tak ještě dlouho ?

0 Citovat

Určitě ne, pokud tě to nechá dojít až k platbě, pokud by byl problém v tom, tak ti to ani nevyhledá lety.
Zkusila jsi i jinej typ karty - Visa/Mastercard, credit/debit? Vím, že mi AirAsia nechtěla taky jeden typ karty vzít, ale nemůžu si vzpomenout jakej.

0 Citovat

zkusila jsem Mastercatd i Visa..................a nic

Vietnam Airlines má tyto letenky několikrát dražší.................tak budu ještě bojovat

0 Citovat

a co tak to skusit cez nejaky OTA? prehnat to cez skycanner, momondo, alebo kayak. Pozeram, ze tam lieta aj Jetstar, pozri aj to

0 Citovat

přiznám se, že prohnat to přes Ota atd. mi nic neříká................já vím, moje chyba, ale holt v mém věku na to už nemám
nevzdávám to..................tentokrát mě to nechce pustit přes toto.....enter only character values for Last Name
rozdíl v ceně mezi leteckými spol. je dost velký..............700 - 3000 Kč

0 Citovat

Meno Priezvisko bez diakritiky

0 Citovat

ano...............bylo bez diakritiky..............a nepustilo mě to dál

0 Citovat

O víkendu jsem kupoval letenku s VietJetAIr na trasu Da Nang - Can Tho na listopad 16. Vše bez problémů, platba kartou VISA od České spořitelny. Lety s VietJetAir jsou výrazně levnější než s Vietnam Airlines.

0 Citovat

jé...........tos mě potěšil
někde dělám chybu............už jsem se probojovala až ke kartě........ale to se mi poštěstilo už několikrát........a říká mi to, že to trvalo dlouho-5 minut?

0 Citovat

děkuji za podporu

0 Citovat

Ano, ta platnba kartou trvala dlouho. Pak se nezobrazilo žádné oznámení a nebyl jsem si jistý, zda platba byla provedene. Podíval jsem se na účet a platba tam byla.
BTW: kupoval jsem si i letenku u Vietnam Airlines na jinou trasu, kde bohužel není konkurence (takže ta cena z letenku byla vyšší). Tam platba kartou proběhla mnohem rychleji a navíc se objevila obrazovka, že platba proběhla v pořádku.

0 Citovat

tak se mi to podařilo........přišlo mi rezervační číslo

a nevím, jak provést check-in
přišel mi Edit reservation, kde jsou naše jména.......

je to na 2.11.............

prosím, poraďte................dík

0 Citovat

Ahoj, všechny důležité informace jsou tady:
http://www.vietjetair.com/Sites/Web/en- ... 2/check-in

Nejdůležitější výtah - online check in je dostupný jen při vnitrostátních letech s odletem z letišť v Ho Chi Minh City, Hanoi a Danang a nejdříve 24h před odletem, nejpozději 1h před odletem. Zatím je tedy příliš brzo smiley.

Check in je možné udělat také až na letišti (přepážka zavírá 40min před odletem pro vnitrostátní lety a 50min před odletem pro mezinárodní lety)

Odkaz na online check in je přímo z hlavní stránky vietjetair.com (prostřední záložka nad formulářem pro vyhledávání letu):

https://agent.vietjetair.com/SearchResC ... px?lang=en

0 Citovat

mockrát děkuji......to mi moc pomohlo

ještě jednou dík

0 Citovat

VietJet má palubní zavazadlo do 7 kg v ceně, kolik je poplatek za odbavené?

0 Citovat

Já na to koukal a s mým zrakem bez brýlí to blbě vidím (menší obrázek už dát nemohli) smiley Vidím tam dobře 300000 dongů za 15 kg? V tom případě letenku asi koupím u Vietnam Airlines, kde budu mít bágl v ceně Hanoj - Da Nang)

0 Citovat

to je při koupi na letišti, předplacených 25kg je tam za 200k VND...to mi přijde fér:)

0 Citovat

Tak je to už rozumnější, ale rozdíl nic moc oproti Vietnam Airlines., bohužel u promo ceny je všude "Sold Out" smiley
845 000 VND u Vietnam Airlines (a výběr z časů na odlet) a nejlevnější u VietJet 718 000 + 220 000 (bágl) = 938 000 VND a více za vhodnější časy...asi se už koukám pozdě, vše v "Promo" je pryč - a koukám, že na celý listopad.

0 Citovat

Hanoi-Danang létá ještě Jetstar (http://www.jetstar.com), stojí za zkontrolování ceny a časů... Také nemá odbavený kufr v základní ceně, za 15kg připočítává 150 000,-VND, nebo za 20kg 170 000,-VND.

0 Citovat

Jetstar má ceny ještě výše - trasa Hanoj - Danang listopad momentálně za 1 081 000 VND + těch cca 150 000 VND za 15 kg. Kouknu ještě na to Hue, ale zatím to vidím na Vietnam Airlines.

0 Citovat

Tak já koupila od Viet s pomocí tohoto fóra 4 letenky z Hanoje do Da nangu za2400Kč a to jsem přikoupila každému odbavené zavazadlo 15 kg, takže 1 letenka mě přišla na 600 Kč.

Ale...............přiletíme do hanoje v 16,10................vyřízení víz na letišti pro 4 lidi, přemístění na domestic terminál a letadlo odlétá v 21,10
tedy za 5 hodin...........dá se to stihnout? Už uvažuji vyřídit víza v Praze..............co na to říkáte?

0