Ahoj, máte nějaká zkušenosti s touto spolěčností? Předpokládám, že to bude v pohodě..  .

Cathay Pacific

Založil(a) ve fóru Letecké společnosti

7 reakcí

Ahoj, máte nějaká zkušenosti s touto spolěčností? Předpokládám, že to bude v pohodě.. smiley Díky za postřehy

0

Ne to nemám.

0 Citovat

ani ja, ale maju pekne lietadla smiley
ale teda je to 5* aerolinka http://www.airlinequality.com/ratings/c ... ar-rating/ takze sa nemusis nicoho bat

0 Citovat

Letěl jsem s nimi v prosinci ze Singapuru do Bangkoku a bylo to úplně v pohodě. Standardní kvalitní společnost, takže nemusíš mít žádné obavy smiley

0 Citovat

Letěl jsem s CP z Brisbane do Hongkongu měl jsem to jako součást chybového tarifu s BA do Aucklandu.
Pěkné čisté letadlo, ale za jejich ceny bych neletěl. Žádný výrazný zážitek negativní ani pozitivní jsem si neodnesl.

0 Citovat

Letěl jsem nedávno Hong Kong - Bangkok a vše v naprostém pořádku. Marně pátrám, co bych mohl vytknout, ale fakt nic.

0 Citovat

Cathay se po 71 letech stane znovu čínským dopravcem. Air China má odkoupit kompletní podíl aerolinek.

0 Citovat

S Cathay jsem letěl Londýn-Hongkong a nemám si na co stěžovat. Jen před zpáteční cestou nás trochu děsili overbooknutým letem a dali nám možnost letět předchozím letem (u kterého právě končil čas na check in a ještě nám slečna zapomněla říct, že oproti původnímu letu zahrnoval nutnost přejezdu mezi LHR a LGW - letěli jsme až do Prahy), ale když jsme neprojevili dost nadšení, tak jsme dostali za úkol vrátit se pro boarding passy za hodinu a na cestu nám dala vouchery na jídlo. Sice jsme dostali sedadla několik řad od sebe, ale poprosil jsem sousedku, které si vzala za nečinného přihlížení letušky chvíli na rozmyšlenou, zkonzultovala případ s asi kamarádkou, která taky seděla někde úplně jinde, a mé prosbě vyhověla. smiley Let byl úplně v pohodě; možná i proto, že diskuzi o nočním vykrádání zavazadel jsem četl až potom. smiley

0
7 reakcí