cestujlevne.com

[QR] Qatar Airways

Obecná diskuze k jednotlivým leteckým dopravcům.

Re: [QR] Qatar Airways

Příspěvekod sonic » 09 kvě 2016 23:52

pani a damy, mam taku otazku. pred cca dvoma tyzdnami sme si ojednali priamo cez Qatar stranku letenky za promo ceny z Mnichova do Aucklandu na decembrovi datum. e-tickety dorazili obratom na mail, medzitym sme si uz stihli aj v systeme vybrat sedadla atd. lety mame v systeme potvrdene, avsak maly problem vidim v tom ze zrazu vo vsetkych rezervacnych systemoch zmizli na december a januar vsetky priame lety Doha - Auckland a spat aj ked my ich na letenkach potvrdene mame. niekde som uz cital ze maju problem s meskajucimi dodavkami lietadiel a mozno sa tato priama linka posunie az na februar. otazka teda znie...kontaktovat Qatar co s tymito letenkami alebo pockat na nejake ich oficialne stanovisko? presun leteniek na iny termin/napr 02/2017 u nas nic neriesi kedze letenky boli kupovane kvoli pracovnej ceste ktoru musime vybavit do konca roka. takze ci teda cakat alebo im napisat ci nam vedia prebookovat letenky aj na ine spoje s medzipristatim? Diky.
sonic

Příspěvekod michaelp » 10 kvě 2016 06:14

Necekej. Ještě dnes zavolej do Boeingu eventuálně do Airbusu a zjisti jak to vypadá s dodávkami pro Qatar a vysvětli jim situaci. Ze nemůžeš spat, mas křeče a točí se ti hlava protoze nevíš jestli poletis přímo anebo s přestupem.
michaelp

Příspěvekod Olpran » 10 kvě 2016 08:56

Kontaktoval bych QR, byl bych neoblomny, pokud by se snazili prebookovat na nejakou dlouhou kravinu. Blbcu jako michaelp si nevsimej.
Olpran

Příspěvekod Afleben » 10 kvě 2016 09:02

sonic píše: takze ci teda cakat alebo im napisat ci nam vedia prebookovat letenky aj na ine spoje s medzipristatim? Diky.

Podľa mňa to zmenia automaticky. Však oni letenky do AKL predávajú stále, akurát s prestupom niekde v Austrálii. Nemyslím, že by tie letenky len tak zrušili, odhliadnuc od toho, že to podľa (EU) práva ani len tak ľahko nemôžu.

Ak sa im tam ozveš, nič nepokazíš, možno získaš na tom, že Ti nechajú vybrať z nejakých variantov.
Afleben

Příspěvekod sonic » 10 kvě 2016 11:28

dakujem pani za rady, precital som v rychlosti aj zopar inych for a vyzera to ze dane letenky ma nakupenych dost ludi takze najlepsia varianta bude sa im ozvat a skusit zistit aktualny stav a pripadne to riesit. Tri pokusy nestacili na to dovolat sa na nemecke call centrum tak som to skusil cez mail. Som zvedavy na ich odpoved a potom sem dam vediet ( mozno sa to niekomu bude hodit ).
sonic

Příspěvekod kekenis » 10 kvě 2016 13:00

kekenis

Příspěvekod papaya » 26 kvě 2016 12:56

Zdravím,
nevíte, jak je to s sbíráním mílí u Qatar Airways? Koupil jsem letenky, ale předtím jsem se neregistroval do žádného jejich "Privilege programu".
Díky!
papaya

Příspěvekod Dave » 26 kvě 2016 12:57

Můžeš si vybrat kohokoliv z One Worldu a zpětně míle připsat.
Dave
Administrátor

Příspěvekod Kilecko » 26 kvě 2016 13:40

Tiez som to chcel skusit, zalozit acc do Privilege programu, ale hodilo mi to hlasku, ze moja email adresa je uz v systeme. To je trochu divne, lebo jediny krat ked som pouzil moj mail na strankach qataru, bolo ked som robil online checkin na letenky do KL. Ze by sa to teraz nejak "bilo"?
Kilecko

Příspěvekod Petr76 » 26 kvě 2016 14:13

Kilecko píše:som robil online checkin na letenky do KL. Ze by sa to teraz nejak "bilo"?

KL je snad odjakživa ve Skyteamu, ne?
Petr76

Příspěvekod Afleben » 26 kvě 2016 14:38

Kilecko píše:Tiez som to chcel skusit, zalozit acc do Privilege programu, ale hodilo mi to hlasku, ze moja email adresa je uz v systeme. To je trochu divne, lebo jediny krat ked som pouzil moj mail na strankach qataru, bolo ked som robil online checkin na letenky do KL. Ze by sa to teraz nejak "bilo"?

Je dosť možné, že keď si robil ten check-in, tak tvoju mailovú adresu zaradili do systému.
Mňa napríklad žiadali o doplnenie nejakej informácie ku zakúpenej letenke a poslali mi mail. A tiež ju zaradili do systému. Musel som si vyžiadať heslo, či reset hesla. Akoby som ho zabudol. Hoci som sa nikdy neregistroval a nejakou formou ma zaregistrovali oni.
Takže nájdi možnosť obnoviť heslo a sprístupni si to takto.
Afleben

Příspěvekod Kilecko » 26 kvě 2016 14:39

Petr76 píše:
Kilecko píše:som robil online checkin na letenky do KL. Ze by sa to teraz nejak "bilo"?

KL je snad odjakživa ve Skyteamu, ne?

KL v tomto pripade ako Kuala Lumpur, sorry :)
Kilecko

Příspěvekod guessWho » 02 zář 2016 11:30

Dnes má inak QR treasure hunt medzi 12:00-14:00. Vyzerá, že s trochou šťastia by sa tam mali dať kúpiť letenky len za cenu poplatkov (t.j. 150€ - xxx€).
guessWho

Příspěvekod mato » 02 zář 2016 12:38

ako sa dalo cakat, psonci minutu po 12 poslali servery kompletne do dupy :)
Obrázek
mato

Příspěvekod stafhaf » 02 zář 2016 12:58

Aneb DDoS útok :mrgreen:
stafhaf

PředchozíDalší

Zpět na Letecké společnosti