Zdravím, nemáte někdo zkušenosti s leteckou společností Condor? Poletím do Kanady a jako nejlevnější kombinaci mi to hází právě Lufthansu + Condor, tak jestli s ním němá někdo osobní zkušenosti. Dík .

Condor

Založil(a) ve fóru Letecké společnosti

Zdravím,
nemáte někdo zkušenosti s leteckou společností Condor? Poletím do Kanady a jako nejlevnější kombinaci mi to hází právě Lufthansu + Condor, tak jestli s ním němá někdo osobní zkušenosti.
Dík

0

Letěl jsem s nima loni v prosinci Vídeň - Punta Canta - Frankfurt a bylo to v pohodě. Letadlo renovované. Místa na nohy v economy, tak akorát - čekal jsem to mnohem horší. Zabávný systém - zdarma asi jen dva filmy, hudba. Za full access chtěli tuším 8 Euro. Jídlo poživatelné. Cestou tam teplý oběd + teplá večeře, cestou zpátky teplá večere, studená snídaně + ovoce.

Celkově se těch 11 hodin dalo v pohodě přežít, takže já si nemůžu stěžovat. smiley

0 Citovat

Letěli jsme s nimi z Frankfurtu na Jamajku v prosinci. K jídlu kuře s těstovinami, zpět s rýží, zeleninový salát, houska, chleba, sýr, zákusek. K snídani směs salámu a sýra, ovoce, houska, koláč. K pití nealko, čaj, káva. Pokud máš chuť na drink, tak jakýkoliv alkohol za peníze (pivo, víno).
Sluchátka za poplatek, filmy zdarma 4, hudební kanály, jinak za 8 euro balíček s dalšími pořady.
Během letu posádka chodila stále s nealko pitím. Není to zázrak, ale dá se to přežít.

0 Citovat

OUK, díkas za info.
Letím do Kanady a oni mě pořád vychází jako nejlevnější varianta. Ještě by mě zajímalo jak řeší příruční zav.? Maj tam nějak 6 kg, ale co znám tady po evropě tak mě příruční extra nikdo nikdy kg neřešil, max. rozměry abych se vešel do toho jejich rámu...

0 Citovat

My jsme se odbavovali v Drážďanech s kombinací letů Lufthansa do Frankfurtu a odtud s Condorem. To samé zpět. Na příruční zavazaslo mi dali jen visačku Lufthansy a kila nikoho nezajímala. Mám příruční kufřík, abych netahala tašku s netbookem a např. svetrem a kosmetikou a kamerou apod. A v pohodě. To samé udělal Condor při cestě zpět. Kila neřešili.

0 Citovat

Zdravím chtěl sem se zeptat jak je to s rezervací místa u Condoru, jeslti je to nutné nebo ne a ještě jedna otázka, pokud bych si chtěl rezervovat místo t economy, nevíte jaký je rozdíl v tom zda za to dam 24 euro nebo 39 euro? Díky moc

0 Citovat

neni to nutne, keby to bolo nutne, tak nepusti dalej:) za 24 by malo byt lubovolne economy a za 39 euro exit row s vacsim miestom na nohy..ale zalezi teda od toho aka linka

0 Citovat

Je to let z Mnichova na Mauricius, právě že u exitu je maji za 89 euro za 39 je to dvě řady před exitem. Moc tomu nerozumim co by v tom mělo být za výhodu. Moc se mi nechce 12 hodin mačkat ale na druhou stranu nechci vzít něco o čem nevím jeslti to nebude stejné jako ostatní místa.

0 Citovat

To sis mohl už přikoupit tu prémiovou třídu co nabízí, než dávat 89 € za sedačku smiley Mrkni se sem, nevím čím přesně letíš https://www.seatguru.com/airlines/Condo ... mation.php

0 Citovat

aha najprv si pisal 39 a 24 euro... 89 euro uz je uplne mimo smiley

0 Citovat

Ak už máš kúpené letenky, tak prikúpiť premium online nepôjde. Skús tf alebo ak sú voľné miesta v premium, tak ich pred odletom ponúkajú priamo na checkine. Cena podľa obsadenosti cca 80-150€/let.

Ak máš dať 89€ za exit alebo 100-120 za premium, tak jednoznačne premium. Lepšie jedlo, alkohol v cene, viac kg batožiny.

0 Citovat

Díky moc všem, uvidím teda co nám řeknou na letišti až tam prijdeme, ale vzhledem ke krátké době přestupu to vypadá, že budeme stejně rádi když si sedneme a nebudeme na stojáka smiley

0 Citovat

Ahoj, před pár dny, když byla akce s Condorem do Baltimore, jsem koupila letenku na červen 2017. Nyní mi přišel email o změně letu a posunuli mi odlet zpět o jeden den dříve. Je to pro mě ovšem obrovská komplikace. Lze se nějak bránit? Lze se nechat přesunout na nějaký pozdější let? Jaké jsou mé možnosti? Moc Vám děkuji za jakoukoli radu.

0 Citovat

Ano, dopravce tě vždy automaticky přesune na nejbližší vyhovující termín. Stačí jim napsat, ať tě šoupnout na jiný, který si ideálně předem vyhledej.

0 Citovat

Zdravim,

mám další dotaz, jeslti někdo máte zkušenost s Mnichovským letištěm, letim na Mauricius z Prahy s Lufthansou a v Mnichově přesedám na další let na Mauricius s Condorem, mám ale jen hodinu a kousek na přestup. Předpokládám že když mi ty letenky tak prodali tak by to mělo být bez problémů s přestupem.. ale vzhledem k tomu, že sem ještě na Mnichovském letišti nebyl chtěl sem se zeptat jeslti je to reálné to stihnou, abych se tam někde nezamotal. A další věc, co když to teda uletí smiley Co pak smiley

0 Citovat

To stihneš. Minulý týden jsem to měl v opačném pořadí. Přílet z Dohy v 7:00 a odlet do Prahy v 8:00. Navíc přílet byl na terminál 1 a odlet z terminálu 2. Šli jsme svižným krokem a před gatem pro odlet jsme byli za 25 minut a to jsme znova procházeli security checkem. Tomu by se mělo dát vyhnout, kdyby člověk využil nějaký autobus pro přesun z T1 na T2, ale my normálně sledovali ukazatele na T2 a kontrolou museli znovu projít.

Značené to mají dobře, není se kde ztratit a daleko to taky není.

Pokud to máš na jedné letence a přece jenom ti to uletí, pošlou tě nějakým dalším spojem.

0 Citovat

Já myslím, že tam ještě stačíš pustit jednoho Kumuluse v NEXT TO HEAVEN smiley

0 Citovat

Zdravím, taky mám dotaz, jako letenka pak slouží booking Confirmation - inovice ? Nebo musím provést ještě nějakou rezervaci místa? Díky. M.

0 Citovat

Jako letenka OK, palubní lístek dostaneš na letišti po check–inu.

0 Citovat

Letěl jsem s nimi už před 7 lety na Tobago a nic si z toho nepamatuju = nemohlo se stát nic extra zajímavého ani strašného, to bych nezapomněl. :D

0 Citovat

Můžete mi prosím poradit, jestli se u Condora vyplatí udělat online check-in nebo je lepší počkat na odbavení na letišti? Máme čtyři letenky a neradi bysme, aby nás při online check-inu systém rozházel po různu po letadlu. Dá se to nějak při online check-inu ovlivnit?

Předem díky za Vaše zkušenosti! Jitka

0 Citovat

urob online checkin a keby vas to nahodou rozhadzalo, co pochybujem, vzdy mozu zmenit seating na letisku.. ak nie je uplne plne lietadlo samozrejme

0 Citovat

tonic napsal(a):

urob online checkin a keby vas to nahodou rozhadzalo, co pochybujem, vzdy mozu zmenit seating na letisku.. ak nie je uplne plne lietadlo samozrejme

Moc díky za názor! S Condorem letíme prvně a na jednom fóru jsem četla zkušenost, že i dvě letenky to rozdělilo a mrsklo na opačnou stranu letadla a online s tím nešlo nic dělat. Jestli se jim to povedlo domluvit u přepážky na letišti netuším, ale ráda bych se tomu vyhnula, proto pátrám po zkušenostech jiných :-)

0 Citovat

tonic napsal(a):

urob online checkin a keby vas to nahodou rozhadzalo, co pochybujem, vzdy mozu zmenit seating na letisku.. ak nie je uplne plne lietadlo samozrejme

Tak přidávám aktuální zkušenost - online check-in proběhl naprosto bez problémů a dalo nám to čtyři sedadla u sebe.

0 Citovat

Ahoj všem, mám dotaz ohledně cesty na Kubu. našli jsme teď letenky přes kiwi.com s příletem do Varadera a zpět z Havany, se společností Condor. Nemám žádné zkušenosti jak s Condorem, tak s kiwi.com, co si o této nabídce myslíte mám to vzít? A popřípadě nějaké tipy na dobré ubytko na Kubě? :) Díky za odpověď

Cena za letenky 9 921 Kč.

https://www.kiwi.com/cz/booking?...19LlEgs%3D

0