ahoj všem , chtěl bych se zeptat na reference Austrian Airlines . Chceme s nimi letět v zimě na Srí Lanku . Koukal jsem na jejich stránky ohledně rezervace sedaček . Chtějí za každého skoro 800 Kč za výběr sedačky. Je nějaká šance , že třeba měsíc před odletem to otevřou a výběr bude bezplatný ? Nerad bych seděl v uspořádání 2-3-2 uprostřed  .

Austrian Airlines

Založil ve fóru Letecké společnosti

ahoj všem , chtěl bych se zeptat na reference Austrian Airlines . Chceme s nimi letět v zimě na Srí Lanku . Koukal jsem na jejich stránky ohledně rezervace sedaček . Chtějí za každého skoro 800 Kč za výběr sedačky. Je nějaká šance , že třeba měsíc před odletem to otevřou a výběr bude bezplatný ? Nerad bych seděl v uspořádání 2-3-2 uprostřed smiley . Co se týká amenity kit . Opravdu se platí několik euro ?
Nebo je prostě lepší počkat třeba na Turkish , kde vím , že je výběr bezplatný a servis na palubě OK . Díky za info

0

Ahoj, na sedacku se vykasli, to zarezervujes den pred odletem, kdy se to uvolni pro vsechny zdarma. Letel jsem BKK a byly volne i bulkheady, takze neboj, uprostred sedet nebudete, pokud si to casove pohlidas. Amenity kit je za 5 euro, v krasne tasticce, ale uvnitr nic moc - eyeshades, spunty a vlhcene ubrousky. Znovu bych si to nekoupil, ale tenkrat jsem eyeshades zapomnel a ja bez nich neusnu ani doma. Jo a doporucuji si objednat kosher jidlo, u OS mi chutnalo nejvice a letusky si opravdu mysleli ze jsem zid a cely let jsem tak mel extra peci ve stylu jen me jedineho se zeptali, zda-li je vse v poradku a neco nepotrebuji. A rano po kosher snidani (dostanes ji jako prvni) se da vzit normalne to jejich uzasne panini..

0 Citovat

ahoj , díky za info kupovat to teda nebudu , vezmu špunty z domu . Jinak deka a polštář tam alespoň je ? Pivko a víno asi taky nebude problém ne ? smiley ono kdybych chtěl luxus tak volím TK jako loni . Ale teď jsem našel dobrou cenu s jednim krátkým ( 1 h 25 min ) ve Vídni . Takže radši zvolím rychlejší cestu. Zjistil jsem že se sedačky uvolní 48 hodin před odletem. Tak si to budu hlídat.

0 Citovat

Deka a polstar je tam urcite. Pivo bylo taky, na vino jsem se neptal, ale predpokladam ze ano.

0 Citovat

Super díky za info a jdu to hned koupit smiley

0 Citovat

Letěli jsme s Austrian na konci dubna do Shanghai. Odlet měl 7 hodin zpoždění (vyjádření k náhradě za zpoždění mi ještě nedošlo), slušný výběr filmů, jídlo ušlo (Turkish mají lepší) a chyběly klapky na oči a špunty, polštář a deka byly ok, víno pivo koňak whisky atd... v míře více než dostatečné.

0 Citovat

Kvuli cemu bylo zpozdeni ??? Co jsem tak cetl tak maji celkem casto problem se zpozdenim. Jo deka a polstar staci. Spunty neni problem vzit. Jestli bude pivo , vino a wisky tak se stejne budu spat samo smiley

0 Citovat

letadlo, kterým jsme měli letět, přiletělo pozdě, později jsem se dozvěděla, že jedno z jejich letadel bylo v opravě a nestíhali točit. Při čekání jsme dostali občerstvení (nic moc). Vídeňské letiště je docela příjemné na čekání. Zpět jsme vyletěli po asi 3/4 hodinovém posouvání po letišti, klimatizace valila o 106, nemohli jsme se odpoutat a podat si svetry z úložného prostoru a pak ještě asi hodinu po vzlétnutí. Prostě kosa jak svi... kdekdo v dohledu se klepal... ani ta deka a následně 3 panáky whisky to nezachránily. Skončila jsem s těžkým zánětem průdušek 4 týdny zcela KO. Už jsem "párkrát" letěla, ale taková kosa ještě nebyla. Jedu se doléčit do teplých krajin smiley

0 Citovat

Tak jestli bylo jedno v opravě tak je to v pohodě smiley to se snad nestává každý den , navíc linka do Colomba je jen v zimním řádu . Takže doufám, že to mají nějak ošéfované smiley Nejvetší tahák je přestup tam i zpět 1:25 h a délka letu jen 11 hodin. Klimoška snad taky byla jen špatně nastavená smiley

0 Citovat

Zdravím , budeme mít jen hodinu a 10 minut na přestup ve Vídni (s Austrian ) . Dá se takový přestup v pohodě stihnout ? Kdyby to negarantovali , tak to asi nenabízí že ? Díky

0 Citovat

nejaky novy trend smiley ano bude to ok
viewtopic.php?f=15&t=2527#p29951

0 Citovat

díky

0 Citovat

Jak dlouho trva Austrii nez si ztrhne penize ? Uz to mam 4 dny koupene a stale v nezauctovanych

0 Citovat

http://www.penize.cz/internetbanking/53 ... ekolik-dnu

0 Citovat

Ahoj , zkontroloval jsem si rezervaci u Austrian a poslední let se mi zněnil viz. obrázek ? Ještě před týdnem to bylo stejně jako ostatní . Nevíte co to znamená ?? Díky

0 Citovat

UN - Flight cancelled by airline

-> Požádat aerolinku nebo agenturu o alternativní přesměrování či jiné řešení smiley

0 Citovat

právě oni přerezervovali let , abych nemusel tvrdnout 5 hodin na letišti a dali nás na dřívější odlet , kde je přestup 50 minut. Nechápu tedy proč je tam UN / T . V systému austrie je to vše potvrzené , nové letenky mám v emailu , na stránkách checkmytrip je to taky vše ok . Jen je to prostě u toho posleního letu UN / T.

0 Citovat

Kamarad s nima letel ted v posledni dobe na Floridu 2x , nebo tedy 4 cesty a nestezoval si , doporucoval jsem mu Nory nebo Turky.ze to vyjde lepe financne , ale bal se Istanbulu a z Norwegianem se mu nechtelo prestupovat , tak volil tu Viden , protoze je z Ostravy

0 Citovat

Rychlý dotaz - mohu si vzít kabinové zavazadlo a zároveň batoh s notebookem? Tady píší, že laptop bag je povolen, ale v odstavci zároveň píší rozměry 40 x 30 x 10 cm a ten můj má přes půl metru. https://www.austrian.com/Info/Flying/Ba ... g=en&cc=US.

0 Citovat

toto nikdy neriesili, vobec by som sa toho nebal

0 Citovat

Doufám, že to není W6 smiley

0 Citovat

Ahoj, kdyby někdo chtěl využít, tak se dá teď koupit přímý let z Vídně do LA a zpět za cca 9600,- CZK bez odbaveného zavazadla. Kupoval jsem to na červen 2019, ale dostupnost je velká. Za přímej let si myslím slušná cena.

0 Citovat

jen zajímavost. Už tři týdny sleduji ceny letenek Vídeň - Lanzarote a už  třetí sobotu se opakuje stejný vzorec. Letenky stojí od pondělí do pátku 378€ a na víkend padaj na 258€ :) .... Vím,  že o víkend mohou být levnější business destinece, ale u Austrianu to asi hodili všechno do jednoho pytle.

0 Citovat

Ahoj, nema nekdo zkusenost se zadosti o kompenzaci? Na strankach pisou, ze je potreba poslatjejich formular do Vidne, ale ten formular se mi nepodarilo nikde najit.


Diky

0 Citovat

Formulář je online na webu dokonce myslím v češtině. Pokud je nárok,tak Austrian bez problémů platí. 

0