Ahoj, planuji vylet do rwandy, zaujala me moznost letet s ethiopian airlines pres Adis abbebu dotaz vlastne obecny na ostatni aerolinky stopover se VZDY zarizuje pouze pres leteckou kancelar ? nikde jsem v rezervacnich systemech nevidel moznost zvolit to primo pri onlne objednavce pres web popr nevite, kdo v cz nebo pobliz zastupuje eriopske aerolinky ? diky .

Jak navolit stop–over u letenky

Založil(a) ve fóru Letecké společnosti

4 reakce

Ahoj, planuji vylet do rwandy, zaujala me moznost letet s ethiopian airlines pres Adis abbebu

dotaz vlastne obecny na ostatni aerolinky

stopover se VZDY zarizuje pouze pres leteckou kancelar ? nikde jsem v rezervacnich systemech nevidel moznost zvolit to primo pri onlne objednavce pres web

popr nevite, kdo v cz nebo pobliz zastupuje eriopske aerolinky ?
diky

0

Ahoj, vždy záleží na možnostech, které ti vyhledávač nabídne. Aerolinky většinou umí jednosměrnou/zpáteční ... ti prozíravější i multi–city, ale multi–segment už málokterá.

Nezbývá ti proto, než využít některé z online agentur (letenky, letuska, expedia...), kde lze navolit i 3 cesty. Minimum pro stop–over jsou právě 3 segmenty (Praha-Istanbul, Istanbul-Bangkok, Bangkok-Praha).

Pokud bys chtěl něco echt složitějšího, můžeš si u nás nastavit až 5 úseků https://letenky.cestujlevne.com/

0 Citovat

Podíval jsem se pokusně na pár aerolinek, jestli umí multi segment. Výsledek zde:
Multi segment: BA, AF/KLM, Lufthansa, Swiss, Ethipoian, EgyptAir, Alitalia, Austrian, Aeroflot, Qantas, Qatar Airways, Etihad, Emirates, Turkish, Delta, Iberia, Finnair, Air India, Air Canada, Air New Zealand, Air Berlin, American Airlines, Brussels Airlines, Asiana, EVA Air, Singapore Airlines
Multi city: UIA, Aegean, Air Serbia, Condor, ČSA, Korean Air, JAL, SAS, Tunisair, TAP Portugal (ale mají spec. funkci Portugal Stopover)
Nic: LOT, Belavia, Air Baltic, Norwegian, Eurowings
Říct, že multi segment nabízí málokterá aerolinka, se mi zdá trochu pesimistické. smiley

0 Citovat

Např. Qatar jako multi-segment vyhledávač neberu. Cenu ti to ukáže až poté, co si vybereš všechny lety a potvrdíš tarifní třídu. Tedy minimálně 4 kliknutí navíc smiley takže ano, mají to v nabídce, ale ...

0 Citovat

Tak vynález stopoveru pronikl už i do Belavie, viz https://en.belavia.by/news/3935327/ . Na webu to prý bude brzo.

0
4 reakce